Премини към съдържанието
zander75

Ключ за активация, но за коя 8-ца?

Препоръчан отговор

Здравейте,

взел съм един лаптоп за инсталиране на Win... за сега е с 7-ца и върви много добре, но като погледнах лепенката отдолу видях, че има ключ за активиране на Windows 8.

Лошото е, че не знам, за коя версия е на Windows 8 - ако изобщо има значение....

Не ми се пробва с някоя произволна версия, защото съм качил доста програми на 7-цата....

На лепенката пише:

Windows 8 for OEM Software

и кода....

Мерси предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как само по тази информация да се разбере точно за коя версия на 8цата е.Още повече,че тя подлежи и на ъпгрейд до версии на 8.1 и т.н.Щом е OEM версия,няма и инсталационен носител,иначе можеше да се инсталира въпросния win и да се разбере коя версия е.Но аз не разбирам за какво ти е тази инфо и какво те бърка това при слагането на нов windows?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почваш да инсталираш, като въведеш ключа, инсталацията автоматично ще придобие параметрите на това което имаш право да използуваш. Вероятно става въпрос за Home basic версията.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.