Премини към съдържанието
rik_1

Игрите не ми тръгват!!!

Препоръчан отговор

По миналата седмица си преисталирах лаптопа и от тогава нито една игра не ми тръгва. Изписва ми се DXC-Gfx или нещо с графиката не е наред. Помощ!!!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи точната грешка, която излиза, защото тук не сме гадатели. Инсталирани ли са всички драйвери от сайта на производителя за съответния модел лаптоп?

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На лаптопа не са исталирани никакви драивери

IMG_20151010_133943[1].jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи марка и модел на лаптопа и каква ОС е инсталирана

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марката е acer, а модела е 7738G. Изталирахме windows 7 professional x64

IMG_20151010_135819[1].jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де,влизаш в сайта на производителя и си намираш драйверите за съответният модел.Съобразяваш ги с инсталираната операционна система и инсталираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.acer.bg/ac/bg/BG/content/drivers

намираш си точния модел и инсталираш драйверите... избягвай да дърпаш драйвери от  сайтове като http://acer-laptop-driver.blogspot.bg

щото докато ги инсталираш ще трябва да преинсталираш заради вирусите...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, не разбираш и действаш. Нямаше ли да е по-лесно да дадеш 20 кинта в сервиза и да ти го направят като хората ? Или пък поне някой да ти покаже... Също, лаптоп и игри, не е добра идея.

П.П. Проблема е от всичките липсващи драйвери и липсата на DirectX.

Добре де, не разбираш и действаш. Нямаше ли да е по-лесно да дадеш 20 кинта в сервиза и да ти го направят като хората ? Или пък поне някой да ти покаже... Също, лаптоп и игри, не е добра идея.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да те попитам как ще разбира някога ако не действа? Добре е направил ,че се е заел сам този път ще му е трудно ,но другия път ще знае!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да те попитам как ще разбира някога ако не действа? Добре е направил ,че се е заел сам този път ще му е трудно ,но другия път ще знае!

Ако иска да се научи, да пробва на втора машина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То е логично, че му трябват драйвъри :D:D:D Доста страно как има drivers за WLAN, защото когато аз преинсталирам някой лаптоп трябва и драйвъри за нет да слагам ;) Нищо, спокойно ще се справиш не е трудна работа 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да помогне ?? С Directx 12 съм и съм с най-новите драйвари на видеото видео карта Nvidia Geforce gtx  860M

video.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти не можеш да ли четеш ? Лаптопа ти не покрива изискванията за играта. По-точно: Видеокартата ти не подържа DirectX 11, а какво остава за 12.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мога да чета и преди 2 часа играх няма как да не я поддържа Lenono Y50-70 процесор Intel Core i7-4720HQ (4-ядрен, 2.60 - 3.60 Ghz, 6MB Кеш) Видео карта NVIDIA GeForce GTX 860M (4GB GDDR5, GM107) HDD 1 тб 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мога да чета и преди 2 часа играх няма как да не я поддържа Lenono Y50-70 процесор Intel Core i7-4720HQ (4-ядрен, 2.60 - 3.60 Ghz, 6MB Кеш) Видео карта NVIDIA GeForce GTX 860M (4GB GDDR5, GM107) HDD 1 тб 

Направо си дай компютъра за преинстал пич...Няма смисъл да се занимаваш да го преинсталираш и защо си минал на тоя смешния Windows 10???? :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.