Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Миналата година си купих лаптоп Lenovo G50-45, ако ми се налага да си го вземам някъде, но имам и компютър, който го ползам повече. Лаптопът я седна месеца веднъж я не. Имам проблем с него, откакто съм го взел чисто нов си е така, отворя гугъл примерно и 100%, обаче не грей от какво може да е? Възможно ли е някакъв фабричен дефект или толкова мога да очаквам от него?

П.П Дори видеа на 720p в YT лагват. Видео картата ми е AMD R2 512mb

CZi3Z0Yh.png

Редактирано от D71149 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с такъв процесор толкова... процесора трябва да е минимум 2 ghz... на практика ти си си взел таблет с клавиатура... процесори под 17 вата не стават за нищо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е стига пък ти, става то за браузване си е достатъчно, както и други леки задачки. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

става ако няма флаш или html5... и то само ако ползва 1 таб... той win-а без нищо стартирано вероятно влачи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой го бие да ползва Виндовс :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи с една дума не може да се измисли нищо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А този процес Ap-Tom.exe познат ли ти е? Много ми е съмнителен. Загнезден като системен процес. И чичко Гугъл мълчи за него!

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А този процес Ap-Tom.exe познат ли ти е? Много ми е съмнителен. Загнезден като системен процес. И чичко Гугъл мълчи за него!

Нищо не ми говори, ще проверя сега с една антивирусна :)

Това AP-tom.exe е в Temp папката, явно е някакъв времен файл, токущо проверих за вируси - няма ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи една отметка на "Покажи процесите от всички потребители", и дай нов скрийншот, в момент, в който ти е натоварен процесорът.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи една отметка на "Покажи процесите от всички потребители", и дай нов скрийншот, в момент, в който ти е натоварен процесорът.

В интересе на истината компютърът не се товари, но пък нещо сякаш залагва докато си браузвам

kDSEl15h.jpg

Редактирано от D71149 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз като гледам освен браузъра нищо не товари процесора... просто процесора е охльо бохльо... смени браузъра с ff и виж как натоварването ще падне. проблебът на боклука хром под windows е че се стартира на заден фон дори когато не се ползва, а това че за всеки таб отваря отделен процес (със собствени ресурси и собствен sandbox), до някъде дига сигурността, но това е за сметка на на ресурсите - на процесора и паметта...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички :) Значи освен да пия една студена вода нищо не мога да направя :D Върши работа толкова за интернет, но понякога ме изнервя много, но за толкова пари, толкова :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.