Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да си купя ново захранване, че моето е HuntKey CP Series 350W max. 400W и е малко слабо за компютърът ми, който е : тука и тука сякаш е по подробно . Разгледах две захранвания 1 и 2, но искам вас да питам дали стават и да ми предложите вие нещо до 80 лева. 

P.S. Благодаря предварително !

Редактирано от J_O_R_O (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно LE не е особено удачен избор.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)  колеги много сте бързи, аз редактирах темата защото не бях сложил какво съм избрал и в тези сайтове нищо не излизаше за моята конфигурация на компа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LX модела на горното ще свърши работа но първо е 85 лв. второ не е особено добро.

Виж в Никем за 500W чифте и то не е нищо особено но е под 80 лв. и е напълно достатъчно за машинката.

http://nikem-bg.net/computer-components/PSU-Chieftec-GPA-500B8-500W/description.html

Или това - http://nikem-bg.net/computer-components/EVGA-430W-80-PLUS-100-W1-0430-KR/description.html

пс. Не гледай бомбички понеже са им спестени защитите. В Емаг просто е лош избора а това в Плесио е гола-вода.

И не гледай големите цифри а 12В линия на захранването. Турбото е много далеч от 600W не че ти трябва толкова.

Консумацията под товар ще е около 200W та 99% от захранванията ще свършат работа и въпроса е да е що-годе читаво.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди малко сайта на Никем не се отваряше. Аз бих си харесал и това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези Chiftec като чели са изработени от някое 10 годишно някъде в Китай с подръчни материали колкото да тръгнат... Компонентите са едни от най-слабите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.