Премини към съдържанието
COD

Парола на приложения на Самсунг галакси с3

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да си сложа парола на приложения като галерия,снапчат,месинджър и др.,но не искам да тегля програми за да мога да ги заключвам,а от самия телефон да сложа пароли ако става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма вградено приложение за тази цел. Но може да използваш AppLock. По специално ето това. Като го инсталираш, правиш приложението системно (от настройките НА самото приложение) и го скриваш от менюто (пак от приложението, след това ще се появи икона като Widget) Ползвал съм го, можеш да го деинсталираш само в Безопасен Режим. (ако не си го направил системно)

Няма вградено приложение за тази цел. Но може да използваш AppLock. По специално ето това. Като го инсталираш, правиш приложението системно (от настройките НА самото приложение) и го скриваш от менюто (пак от приложението, след това ще се появи икона като Widget) Ползвал съм го, можеш да го деинсталираш само в Безопасен Режим. (ако не си го направил системно)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси!Само още нещо знам,че не е тук темата за това,но къде мога да гледам Диема Спорт 2 на андроид?

Редактирано от COD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли да ми кажеш как точно да го направя системно приложението?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.