Премини към съдържанието
Nikola Mateev

Проблем с изтегляне на приложения

Препоръчан отговор

Имам проблем с изтеглянето на приложенията.Имам карта памер 8gb на телефона му е зададено да тегли на нея обаче изтегля големи приложения само които си пожелае а които не иска "няма достатъчно място в хранилището".Моля помагайте телефона ми е нов lenovo a328

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с изтеглянето на приложенията.Имам карта памер 8gb на телефона му е зададено да тегли на нея обаче изтегля големи приложения само които си пожелае а които не иска "няма достатъчно място в хранилището".Моля помагайте телефона ми е нов lenovo a328

Пробвайте с почистване на вградената памет. Желателно е там да имате достатъчно свободно място

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тоя проблем аз съм установил решение е изтегляне или от сайта на автора на приложението или изтегляне на компютър и от там на SD картата.

Със същия проблем съм (с малко памет на телефона) и чистенето всеки път на множество инсталирани малки приложени започна да ми идва в повече...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тоя проблем аз съм установил решение е изтегляне или от сайта на автора на приложението или изтегляне на компютър и от там на SD картата.

Със същия проблем съм (с малко памет на телефона) и чистенето всеки път на множество инсталирани малки приложени започна да ми идва в повече...

да но аз искам да си изтегля lego batman а тя си няма сайт май а  пък това с компютъра и sd картата го  пробвах с една игра обаче самата игра си търси data-та на телефона а там няма масто така е със всички приложения над 1 гб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте с почистване на вградената памет. Желателно е там да имате достатъчно свободно място

не нямам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не нямам

Освободете, обикновено временните файлове при теглене се записват там

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освободете, обикновено временните файлове при теглене се записват там

вижте нямам ненужни файлове трябва ми програма с която или да местя приложенията или да преместя памет от картата на телефона :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.