Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Трябва ми доста спешно клавиатура с подсветка. Като пари засега мога да отделя максимум 60лв, ако е нещо наистина мноого добро бих добавил още 10тина лв., но все пак е желателно да се придържаме към бюджета. В емаг има клавиатури които ми грабнаха окото, но ми трябва мнение на някой, който е ползвал и е доволен от модел или да препоръча, ако има компетентно мнение по въпроса. Ето какво гледах При вас също би трябвало да се появят 9 модела с подсветка до 60 лв. Ще разгледам и по другите и-нет магазини за цени и модели и ще добавя в поста. Надявам се и на ваши предложения.

И тази клавиатура(TurboX) ми грабна окото и ми харесва че има 4 нива за подсветката. 

Никой ли няма да препоръча или каже нещо по въпроса ми..?

Редактирано от bolgarin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Георги Ламбов
      Всичко започна един ден. Включвам компютъра за да поиграя. Вече започвам да играя и разбирам че клавиатурата не работи но свети. В първия момент си мислих че се развалила. Шремахнах я от компютъра и го рестартирах. След премахването на клавиатурата при зареждането на Windows започва да пищи за 5 секунди и ми излизат тези неща на екрана но когато е с клавиатура не ми излизат. Купих си нова но  тя свети и като тръгна да я използван не реагира.Според вас какво е. 

• от Greak
      Здравейте,
      Сдобих се наскоро с една стара клавиатура, която бих искал да използвам, но ме спира преходника, който използва:

До колкото можах да се информирам, клавиатурата ми използва DIN 41524, което за жалост не ми помогна особено в търсенето. Търсих и в Aliexpress, както и в други сайтове, но не мога да намеря подходящия преходник към USB, с който да мога да използвам въпросната клавиатура. Бихте ли ми помогнали?

Благодаря

• от Ivan Minyov
      Здраейте пичове, тъй като си счупих клавиатурата си търся нова. Обмислям закупуването на COUGAR DEATHFIRE EX COMBO, тъй като съм фен на марката, а и е на добра цена. Но искам да питам дали някой има мнение за нея и дали става за доста дълги гейминг сесии. Удобна ли е, мишката как е кой каквото знае ще ми е от полза. Мерси предварително.
    • от Ivan Minyov
      Здравейте, постоянно играя на компа и вчера малко се бях запалил и потроших старата клавиатура. Та както и да е търся си нова и нямам никаква идея каква да е тя. Спрял съм се на тази клавиатура на Cougar. Някой има ли я имате ли мнение за нея и ще издържи ли, защото понякога доста се вкарвам във филма.
    • от slavcho hadjiyata
      Здравейте приятели! Поздрави за годишнината на Калдата!
      Наскоро инсталирах Xenialpup64 7.5. Работи доста добре, но "забравя" настройките за избрана клавиатура, добавен език, неговият вариант и клавишните комбинации за смяна на подредбата. Настройва се добре, работи до края на сесията, но след рестарт иска нова настройка на гореописаните опции.
      Моля, помогнете, но ако може с по-детайлно описание, тъй като не се смятам за IT-специалист.
      Благодаря предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.