Премини към съдържанието
smachkan

Пращене по време на разговор iphone 6

Препоръчан отговор

Привет, закупих чисто нов Iphone 6 от EMAG, но в последствие започна да пращи говорителя при разговор, на моменти не всеки път което е гадното, обърнах се към Емаг, те ми казаха че тази гаранция от тях не важи към тях а от там дето е изпратен телефона, обадих се от там дето е изпратен телефона, те ми казаха че те нямат гаранция а телефона има глобална гаранция да се обърна към CreativCentur, въпроса ми е, какви пари ще ми струва ремонта на телефона, някой ако е стигал до creativcentur да каже какви са стъпките... че вече ми е лошо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона няма ли гаранция към Apple ? Просто отиди в техен офис и попитай.

Нямам гаранция към apple, хаха абе в тая държава си е ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона няма ли гаранция към Apple ? Просто отиди в техен офис и попитай.

Я чукни в нета и виж кой се занимава с официалната поддръжката на Apple устройства за България. Гледай да не останеш изненадан.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нищо не разбирам, ако може някой да ми удари 1 рамо, ще му бъда благодарен цял живот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На телефона ти работи ли му камерата? Използвай я, снимай всички документи, с които си го получил, и ги публикувай тук, в темата.

Или утре се обади на телефоните на сервиза за България - 02/946 3350 , 02/846 3392 , и им обясни положението.

И друг път не се прави на тарикат да си купуваш скъпо устройство от румънски онлайн магазин, а отиди в някой официален дистрибутор за България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И друг път не се прави на тарикат да си купуваш скъпо устройство от румънски онлайн магазин, а отиди в някой официален дистрибутор за България.

Няма никакво значение от къде ще си купи нов (неактивиран) телефон на Apple. Едногодишната му гаранцията важи във всеки оторизиран сервиз на Apple в света. Е ако беше от Бг магазин търговеца е длъжен да му осигури двегодишна гаранция по закона за потребителя.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма никакво значение от къде ще си купи нов (неактивиран) телефон на Apple. Едногодишната му гаранцията важи във всеки оторизиран сервиз на Apple в света. 

Може, но поне в сервиза във Варна нося телефона с документи - гаранционна карта и касова бележка/фактура. А Emag пропускат да издават такива работи понякога ;) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, но поне в сервиза във Варна нося телефона с документи - гаранционна карта и касова бележка/фактура. А Emag пропускат да издават такива работи понякога ;) .

На IPhone-а не му е нужна гаранция на хартиен носител, за да се използва. Проверяват си го онлайн. (погледни скрийншота който той е постнал)

Я чукни в нета и виж кой се занимава с официалната поддръжката на Apple устройства за България. Гледай да не останеш изненадан.

Ми, не знам. Предполагам оторизиран от тях сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре ще им звънна, имам 1 документ само към телефона, пише гаранционна карта Mobilepoint и подпис други нищо на нея, проблема е че на моменти пращи не всеки път и като го занеса в сервиза на Креатив може при тех да не пращи и да стане едно въртене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки един iPhone няма значение от къде е купен има 1-на година международна гаранция.2-рата годинa,която я дават операторите или голямите вериги магазини си е изцяло към тях.

В България единствения сервиз на iPhone е Creative Centre.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки един iPhone няма значение от къде е купен има 1-на година международна гаранция.2-рата годинa,която я дават операторите или голямите вериги магазини си е изцяло към тях.

В България единствения сервиз на iPhone е Creative Centre.

Тази 1 година се дава от самият магазин, понеже по закон трябва да има 2 години. Но, нали се сещаш че след като изтече първата година те си го пращат в собствени сервизи. (на порозовял дисплей са му преинсталирали фърмуера...)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е обаче при настоявене от страна на потребителя ще сменят и дисплея.Ако ли не жалба в КЗП.

Операторите ги е доста шубе от комидията така,че ще си свършат работата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е обаче при настоявене от страна на потребителя ще сменят и дисплея.Ако ли не жалба в КЗП.

Операторите ги е доста шубе от комидията така,че ще си свършат работата.

Е, то баща му ги заплашваше, но онея му се хилеха. Така де, подаде и не само, че му оправиха телефона кадърно, но и получи обезщетение за нов такъв. (става дума за Iphone 6 plus 64gb)

Така де, комисията не направи нищо, а те му предложиха тази оферта за да си оттегли жалбата. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам горе долу как стоят нещата между операторите и комисията.

От както хората научиха за комисията, много от онлайн измамите (и не само) спряха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирасе особенно КЗП,ако знаеш колко ги обичат на М-тел и Теленор малии.

С нетърпение чакат някой клиент само да се опре до комисията.

И там вече става интересно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.