Премини към съдържанието
2249

Въпрос за достъпност до група във ФБ

Препоръчан отговор

Здравейте.

За нуждите на класа на дъщеря ми създадох нова група. Групата е маркирана като "Затворена", т.е. всеки може да намира групата и да вижда кой участва в нея.Само членовете могат да виждат публикациите. Раздадох листчета с точното наименование на групана, но никой не може да я намери. Не съм "приятел" с никой от тях. Пробвах от компютър на родител и наистина се оказа, че групата не се намира. Станах приятел с родителя и той намери групата. На практика явно "Затворена" означава, че само мои приятели могат да я намират, не всеки... Въпрос: какъв ще е резултатът, ако направя групата "Публична" ? Ще могат ли хора, с които не съм приятел, да намират групата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора.

Според тази таблица излиза, че всеки /дори да не ми е приятел/ може да ми намери групата. Да, но не е така. Аз пробвах - групата не се намира, ако не си приятел на член от групата. Затова питам отново: какъв ще е резултатът, ако направя групата "Публична" ? Ще могат ли хора, с които не съм приятел, да намират групата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.