Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

Уеб камерата е купена от смесен магазин с евтини китайски стоки.
На поставката има надпис Marine, а на камерката има холограмно стикерче "original Star Accessories", и микротекст Link Star Link Star ...
Имаше инсталационен диск, но я ползваха други хора и засега диска липсва.
Можете ли да предложите идея как да си намеря драйвер за Windows XP или линк към тема, ако вече има?

Благодаря предварително !

Редактирано от Недко (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Уеб камерата е купена от смесен магазин с евтини китайски стоки.
На поставката има надпис Marine, а на камерката има холограмно стикерче "original Star Accessories", и микротекст Link Star Link Star ...
Имаше инсталационен диск, но я ползваха други хора и засега диска липсва.
Можете ли да предложите идея как да си намеря драйвер за Windows XP или линк към тема, ако вече има?

Благодаря предварително

Дайте хардуерния идентификатор на камерата.

http://s1.postimg.org/mxpfzs5a7/USB_Camera_VID.jpg

Десен бутон на My Computer - Manage - Device Manager - намерете камерата при устройствата в Дивайс Менажера, десен бутон върху устройството - Properties - Details и от падащото меню изберете Hardware Ids напишете тук числата.

Би трябвало да е нещо такова USB\VID_1E4E&PID_0100

Редактирано от kolev_74 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направете и една снимка,да потърсим подобни в нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

USB\VID_0AC8&PID_305B\5&2B73FADE&0&1

ДрайверЗаУебКамера.jpg

IMG_3970.JPG

IMG_3969.JPG

Дайте хардуерния идентификатор на камерата.

http://s1.postimg.org/mxpfzs5a7/USB_Camera_VID.jpg

Десен бутон на My Computer - Manage - Device Manager - намерете камерата при устройствата в Дивайс Менажера, десен бутон върху устройството - Properties - Details и от падащото меню изберете Hardware Ids напишете тук числата.

Би трябвало да е нещо такова USB\VID_1E4E&PID_0100

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте този линк. или този ( който включва Frisby, DIGITUS, DIGITUS), дали е съответно точния драйвер.

Забележка: при свалянето на драйвера, ще Ви поиска да познаете съответни картинки, за да го свалите (по този начин указвате че не сте робот)

Редактирано от oic (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При търсене на " USB\VID_0AC8&PID_305B\5&2B73FADE&0&1"  вероятно ще ти свърши работа драйвера за A4 TECH PC Camera V

http://devid.drp.su/?dev=USB\VID_0AC8%26PID_305B

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При търсене на " USB\VID_0AC8&PID_305B\5&2B73FADE&0&1"  вероятно ще ти свърши работа драйвера за A4 TECH PC Camera V

http://devid.drp.su/?dev=USB\VID_0AC8%26PID_305B

С този стана.
Благодаря ! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте този линк. или този ( който включва Frisby, DIGITUS, DIGITUS), дали е съответно точния драйвер.

Забележка: при свалянето на драйвера, ще Ви поиска да познаете съответни картинки, за да го свалите (по този начин указвате че не сте робот)

И с този работи.
Разликата от другия драйвер, за 
A4 TECH PC Camera V е, че прозорецът може да се увеличава, а в A4 TECH PC Camera V прозорецът е винаги с една големина.

Благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този стана.
Благодаря ! 

Недко, в този форум благодарностите се раздават с натискане на бутона 'Най-добър отговор'

И да си ползваш камерата със здраве :)!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря и за този съвет !
Ще го направя. Не бях се замислял.
Но ми се струва още по-заслужено, всеки да има сметка към форума, и когато даде полезен съвет да може да получава заплащане.
Но да е легално, с осигуровки и данък. Касов бон не е нужен при банкови преводи.:)

Недко, в този форум благодарностите се раздават с натискане на бутона 'Най-добър отговор'

И да си ползваш камерата със здраве :)!

Опитах да натисна бутона за три от отговорите, но форумът допуска само един.
Единият относно хардуерния идентификатор, и двата за конкретните линкове към драйверите.
.....
Повтарям предложението да се "монетизират" работещите съвети :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук заплащането е в рейтингова система. :) Правим го безвъзмездно. И благодарност е това, което топли душите ни.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По важната работа я свърши kolev_74 така, че благодарности към него! Моето беше просто търсене в Гугъл.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от asdfj
      Здравейте.
      Имам проблем със споделянето на интернет от лан кабел.Използвам програмата Connectify Hotspot 2018 при който ми изписва Wifi adapter driver not support AP mode.Моля за помощ как да го оправя.Тъй наречения драйвер microsoft virtual wifi miniport adapter липсва от лаптопа.Марката му е Lenovo thinkpad z60t.Имам друг Lenovo g50 на който няма проблем със споделянето на мрежата.Ако е възможно без този драйвер да мога да споделя интернет на други устройства в стаята,Благодаря предварително!

• от Павел Кирилов
      Моля ако някой знае как да оправя този проблем да напише коментар под тази публикация

• от vos7ro
      Здравейте колеги!
      За първи път пиша тук, търсих информация относно проблемът ми във форума , уви не открих за това отварям нова тема!
      Имам лап топ Асус ОС Windows 8.1 (предполагам има значение) 
      Вече цял ден рестартирам компютъра отново и отново..защо!?
      Излизам по задачи-> щерка ми набарва компютъра с мишката(на 2г. е) , майка и докато я възпре не се знае какво е ставало. Жената затваря капака на ПЦ....
      Прибирам се...
      Със стартирането на ПЦ - и отваряне на главния десктоп - доло ТАСКБАР лентата е блокаж от всякъде, не мога да кликам върху нея нито с левия , нито с десния бутон на мишката,при всеки опит се чува един характерен звук за ОС и това е ..
      Също така ниско долу в него мига непрекъснато иконка ЩИТ, но и нея не мога да натисна...
      Прикачам снимка ... ПОМАГАЙТЕ моля ви... 

• от Luna [N.L.R]
      Инсталирах си Windows 2000 Profesional SP4 но няма интернет на него...
      Влязох в Device Manager и ми казва че Ethernet Controller не работи и че не е бил инсталиран.. предполагам ми иска драйвер за това?
      Как да пусна интернет на Windows 2000 PROFESIONAL SP4?
      Имам компютър DELUX, HDD 500 GB, CPU Intel Celeron 2.60 GHz 2 core, 4 GB RAM.
      На vivacom модем съм...

• от Luchezar Ivanov
      Здравейте.
      При преинсталация (windows 8.1) на лаптопа Acer Aspire E5-573g-33DQ имам проблем с драйвера за Wi-fi. Инсталирах драйверите от инсталационния диск на лаптопа и не мога да се свържа с wi-fi. Рових из нета и инсталирах драйвери, включително и тези oт сайта на Acer, но пак не става. Преди бях с windows 7, който не се поддържа от драйверите и тези от сайта на Acer пак не станаха. След доста ровене успях да намеря драйвер за wifi, но мислех, че с win8.1 няма да има проблеми, а сега не откривам драйвера, с който бях преди. Качил съм скрийншот с драйверите, които съм пробвал.
      Благодаря предварително
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.