Премини към съдържанието
bakottv

Въпрос за PotPlayer с възпроизвеждането на следващ файл/папка?!

Препоръчан отговор

Един приятел го хареса много PotPlayer-а, но спрямо KMPlayer-а този не може да отвори следващ файл от папка ако е стартиран само един видео файл от папката. За да тръгне следващ видео файл трябва ръчно да натиснеш стрелка напред от опциите на плеъра въпреки, че в настройките му е зададено "Зареждане на предишен/следващ файл от папка"! Отваря следващ файл единствено, когато с F2 се избере цялата папка, но ако е стартиран ръчно един от файловете в нея след края му плеъра спира и трябва пак ръчно да стартираш следващия. Има ли начин да заработи както е при KMPlayer-а или тук не е възможно?

Еdit: Забравих да кажа, че той е с Windows 7 Ultimate SP1 32 бита, а аз съм с 10-ка 64 бита и го няма при мен този проблем.

Редактирано от bakottv (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десен бутон върху плеъра -> Възпроизвеждане -> Настройки за възпроизвеждане -> Зарежд. пред.|следв.файл от папка.

При мен, по подразбиране, зарежда всички, с подобни заглавия, файлове - ако напр. ги отличава 1 цифра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно за там говорех, че му е настроено, но при него не работи:

8402885.jpg

При мен си бачка на 10-ката, но при него не иска. Просто си спира и трябва да го побутнеш към следващия файл със стрелка напред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.