Премини към съдържанието
FD GOD

Проблем със звука на клиповете в YouTube

Препоръчан отговор

Здравейте от 2 седмици насам се появи някакъв странен проблем със звука на клиповете в youtube.Когато си слушам някаква песен в youtube и увелича звука от самия клип докрай,песента започва да се чува по-слабо.Пускам видеото малко по-напред и изведнъж звука се усилва тройно(първия път щеше да ми спука тъпанчетата,когато бях със слушалки).Пускам видеото по-назад и изведнъж звука пак намалява.Пробвах с различни клипове - на някой ми прави тази мизерия,на други не.Мислех си че е от лаптопа(browser-a,звуковите драйвери,flash плеъра,слушалките) и от това не е.Викам си нещо му е станало на лаптопа,но днес си се прибрах в родния ми град,пуснах компютъра и същата работа с клиповете в youtube... Подчертавам че на лаптопа съм с windows 7,а на компютъра с windows 8 и то с друг browser,така че изключвам варианта проблема да е софтуерен или хардуерен.Има ли въобще някакво решение за този проблем или тотално ще трябва да се откажа от тубата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може би самите клипове са такива,след като не всички правят това,дай линк да пробваме.

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако пусна клипа и си тече нормално няма такъв проблем.Само като цъкам на различни моменти из него.

https://www.youtube.com/watch?v=aUUttw8XJ5g

Увеличи звука от клипа докрай и после цъкни на произволен момент от него.

Редактирано от FD GOD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И що пък докрай увеличено ниво? А да си се замислял, че от динамичен удар можеш да се разделиш със слушалките си? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами при мен клипът е о`кей(Win XP,firefox 41.0.1,flash 19.0.0.185)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.