Премини към съдържанието
xXx*Triple*xXx

Търся една програма за ефекти върху снимки но не и знам името.

Препоръчан отговор

Добър вечер колеги от Калдата.Както прочетохте в заглавието търся една програма за редакция/ефекти в/у снимки но не и знам името :( моля някой ако знае името да пише коментар.Ето ви 2 ефекта които са правени с програмата : http://prikachi.com/images.php?images/497/8403497r.jpg и http://prikachi.com/images.php?images/503/8403503w.jpg . Ако някой знае името на програмата да драсне коментарче ;)

Редактирано от xXx*Triple*xXx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FantaMorph, най-старата която знам, май е писана преди да се появи Windows 95..... :D Все още съществува и дядо ти я развива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази е подобна ;) Снощи намерих програмата в GooglePlay казва се Animal Face,s :)

FantaMorph, най-старата която знам, май е писана преди да се появи Windows 95..... :D Все още съществува и дядо ти я развива.

Мнеее ... програмата е Animal face,s има я в GooglePlay снощи я намерих ;дд :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Gabriela Hristova
      Здравейте! Пиша във връзка с програма за автодиагностика Delphi 2015 Release 3. Инсталирах си програмата както е дадено в диска стъпка по стъпка. Програмата тръгва, но когато се зададе за автодиагностика изписва "Автомобилът не реагира на заявката за диагностика, уверете се, че тестерът е свързан правилно към автомобила...". Устройството, което прави връзка между лаптопа и колата (NEW VCI+A-BT) работи и се опитва да се свърже, защото променя цвета си от син на зелен и обратно като е придружен и със звуков сигнал. Прави се връзка с устройството, със софтуера, но няма комуникация с какъвто и да е модел автомобил. Разговарях и с официален представител на програмата като не ми беше казано нищо конкретно, инсталирах Team Viewer, както ми беше казано, но  след многократни опити на отсрещната страна продължава да си изписва същата грешка, като накрая човека ми обясни, че за по-старите модели коли (както е в случая 1999) не може, защото не поддържали това OBD, в което се съмнявам, защото все пак нямаше да ги има като модели в самата програма. А другия проблем можело да бъде от преходниците за различните коли, за което също имам съмнения, понеже моята кола е Пежо 206 и лично на нея не и трябва преходник а си работи с оригиналния кабел без предходник. 
      Та ако някой е имал същия проблем, може да помогне или знае някой, занимаващ се с програмата във областите Велико Търново или Русе искрено ще съм му благодарна. 
    • от Freem@n
      Здравейте, не намерих такава тема и реших че си заслужава да пусна подобна.

Търся си достатъчно читав, здрав и не на последно място - висок статив за моите камери. Искам да е поне 2 метра !
      Ето, намерих една обява, но тези стативи са не за камери/фотоапарати, а за други цели... даже звънях на човека, каза ми че ми трябвала някаква приставка за целта, но той няма такава. Също така, останали са му били само от тези по 3 метра които са, но те май са по около метър дълги в сгънато положение...
      Намирам разни например 170 см или по повече, но са прекалено скъпи... тази обява по горе е в границите на до 50 лева.
      Някой ако знае нещо по въпроса - например има такава приставка или още по-добре - висок статив за продан, нека сподели, все пак може и на лична дискусия.
      П.С: Също така бих искал към статива да има и глава.
      Благодаря !
    • от аm-аm
      Какво и при какви условия може да снимаме законно, кога е нужно разрешение и с какви цели - това са въпросите, които ми се иска да изясним.
      Сещам се за 4 закона, от които трябва да се ръководим - Конституцията на РБългария, Закона за авторското право и сродните му права, Закона за защита на лични данни и Общия регламент за защита на лични данни.
      Ти си, @RudeBoy
    • от Gerda Jovancic
      Здравейте,
      Как се процедира, ако единия родител отказва да изготви декларация за самостоятелно пътуване на малолетното си дете.
    • от capnemo
      Създавам тази тема за публикуване абстрактна фотография (само авторови снимки, т.е. такива, за които Вие притежавате авторските права)

_M2A2942 by Romeo Ninov, on Flickr

_M2A6649-Edit by Romeo Ninov, on Flickr
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.