Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , къде да си поправя йониката във Варна ? 

Не искам да я изпращам в София 

Говорим за модерна йоника 

с инсталиране на софтуер и т.н. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от xX.herobrine.Xx
      Здравейте.. Купих си преди 2 коледи колело.. Но се повреди от много падания и темподобни.. Бихте ли ми казали от къде мога да купя евтини части (сайт), защото всъщност съм на 15 и не бих могъл да си позволя нещо по-скъпо, но и не искам да го давам да го поправят, защото ще ми вземат и пари за поправка.. А не искам да взимам пари от родителите си, защото сам съм събирал пари и сам съм си го купил това колело.. 
    • от Soviet Soldier
      Имате ли представа, от къде мога да намеря техническа документация за готварска печка Crown 5043 NE или близък до този модел? Уредът е сравнително стар, от 2005г. и вероятно по тази причина не успях да намеря нищо в интернет. 
    • от iravenbg
      Здравейте, искам да попитам ако нялой знае свестни сервизи за лаптопи във град Пловдив?
      Под съвестни имам предвид такива които не биха излъгали за цена иои проблем.
      Проблема е счупен дисплей на лаптоп ASUS
    • от frozt
      Здравейте, от почти 2 години и половина имам смартфона -без никакви забележки и оплаквания, до сега   Та и преди ми е показвал високи температури (65+ при игри ), но се охлажда и продължавам. Последно време , обаче почна да дава и съобщения за прегрявания и при камерата и става неизползваем докато се охлади. Тъч скрийна започна да не отчита адекватно докосванията и му купих нов протектор (мислех че е от това). Не се оправи и го рестартирах по няколко начина- пак без резултат. Накрая върнах фабрични със софтуера на сони  (xperia companion). Сега тъч-а отчита някои неща и става за скролване и по-големи иконки , но за клавиатура никакъв шанс - пише си каквото иска . Писах на сони- предложиха ми сервиза в София- Булграм. Аз говорих с едно момче, което се занимава с това отделно-каза че трябва да се смени цял комплект и ми дават цени за процедурата около 120 лв . Та мисълта ми е- нужно ли е да сменя целия комплект като телефонът е в отлично състояние (никога не е удрян,изпускан и т.н) Не става ли само тъч да ми сменят и така да е и по-евтинко ?
      Гледам как може да мина най-тънко и да не ме прецакат нещо, защото не съм много наясно с тази процедура за цял комплект.  

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.