Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

G.Todorov

Странен звук при включване на зарядно.

Препоръчан отговор

Здравейте.
 Преди няколко дена занесох лаптопа ми да бъде почистен и да му се актуализира уйндоуса. След като ми го върнаха, започна да издава странен (за мен) звук при включване и изключване на зарядното устройство. (когато лаптопа работи) Звукът не идва от тонколоните, а от другаде. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Метин Шабан
      Здравейте, реших да си продам лаптопа, но не мога да преценя на каква цена да го пусна. Бихте ли ми казали ориентировъчно какви пари мога да му взема?
      Лаптопът е на acer aspire 5,  модел A515-51, FULL HD(1080p)  15,6``
      процесор :  intel core i3-8130u 2,2ghz with TB up to 3,4ghz
      видеокарта : NVIDIA GeForce MX130 2gb VRAM
      рам : 8gb DDR4
      харддиск : 1000gb HDD

• от vania060670
      Здравейте, на гости сме и съседите ни дадоха паролата си за wifi. Интернетът е на Булсатком. Телефоните се свързаха без проблем. Сила на сигнала--отлична. При лаптопа не е така. Открива мрежата, но дава, че няма интернет. Сила на сигнала пак показва отлична, но интернет няма. Ако ме посъветвате как да постъпя ще съм ви много благодарна. 
    • от ErhanT
      Здравейте!
      Търся лаптоп, който ще бъде използван главно за работа с офис пакет, сърфиране, онлайн обучение, гледане на филми и подобни. Догодина съм студент, затова имам нужда от устройство, което е по-компактно(макс 15.6 инча). Игри няма да се играят на него. Държа да бъде с SSD. Бюджетът ми е около 1700 (+/-100) лева. Лаптопът ще бъде купен от България. Ще се радвам, ако ми помогнете да избера най-доброто за тази цена.  
      Благодаря Ви предварително! 😃
    • от Даниел Денкин
      Здравейте,

Нуждая се от съвет - искам да си закупя лаптоп, който главно ще използвам за игри. Насочил съм се да е с процесор i7-9750H и видео GTX 1660ti. Пазара предлага различни машини от различни производители - Lenovo Y540, HP Omen 15, Asus ROG Strix 15, MSI Leopard и т.н. Общо взето, разлика в цените няма (плюс-минус стотина лева), но това което ме интересува е кой от тези лаптопи има най-добро охлаждане, тъй като това е основен проблем. Като цяло има ли разлика коя от тези машини ще избера? Благодаря предварително. 
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Разполагам с 2 лаптопа, единият е с windows 10, него си го ползвам всеки ден и един с windows 7. Как да ги свържа така, че картината от 10ката да се показва на 7мицата, а аз да си цъкам на 10ката..... Благодаря ви предварително!
  • Дарение

• Добави ново...