Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

http://nikem-bg.net/cart/52353p1r52018p1r54725p1r43848p1r2154p1r52030p1rf.html      Мисля за тази конфигурация , по-късно ще му сложа една  видео карта , добро ли е като за цената си ?    Реших да питам преди да поръчам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сега с какво ще изкарате видеосигнал?Защото просто няма компонент,който да направи това.

А какви са целите на конфигурацията?Какво ще правите с нея? Лично на мен не ми допада.

А монитора какъв е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще геймя с него , видеото което ще му слагам е  р9 270 или  270х  . Интелския вариянт нарочно го избягвам понеже някои игри не тръгват на двуядрен като far cry 4  ,fifa 15  и тн .     Монитора е  22 инча  фулл  хд .  Между другото да , не погледнах че процесора няма вградено видео което е кофти  :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо си в грешка Фифата си върви. Друг е въпроса че и двата процесора дори след клок не се представят никак добре.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо си в грешка Фифата си върви.

Пич  имах 2 компютъра с процесора g3258  ,и 2-та компа бяха със р9 270 видео карти и със 2-та пуска играта но има някакъв нечовешки лаг :)   , няма шанс отново да купя този  г3258 , няма смисъл .    Докато при фифа 16 със същият процесор си върви  супер , незнам на какво се дължи.

Редактирано от destroyer93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сам си си отговорил на въпроса че ще върви но зле.

Със Атлона нещата са същите като на моменти е и по-зле та цялата работа е безсмислена ако вече имаш пентиума.

Или сменяй Пентиума с по-добър процесор или събирай още пари понеже със нисък клас процесор си за никъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На какви настройки играеше,че чак толкова лаг е имало?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това захранване и чеп за зеле не става от него!

http://www.pazaruvaj.com/prenosimi-kompjutri-c3100/hp/probook-450-g2-j4s43ea-p244282057/

И всичко друго в конфигураията е зле.

Сега видях че съм сбъркал линка :D 

Редактирано от Ultimate Computers (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагат  ми  и3 2020  на 150 лв  , но незнам понеже  е сокет 1155 който е старичък  . Фифата на всякакви настройки вървеше ужасно,  гта 5 също , фар крайъ 4 не тръгва  и тн .  Затова смятам този пентиум процесор за загуба на време .За атлона се говори че е по-добър от fx 6300 което не е никак зле . Иначе  частите гледах да ги избирам по-евтини защото бюджета ми не е голям :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Атлона си е същата риба като Пентиума с леко предимство или изоставане в зависимост от играта което е нормално.

FX-6300 е по-добър и е на ниво I3. Препоръчителните изисквания на Фифата обаче са за 6350 (по-високи честоти). 

Не че 6300 не подлежи на клок но като ти гледам бюджета и така парите не стигат за нищо та какво остава за охладител и читаво дъно.

пс. Да взимаш нещо на с.FM2 е чисто набутване понеже е бюджетна платформа и процесорите са все нисък клас та не подлежи и на ъпгрейд.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич  имах 2 компютъра с процесора g3258  ,и 2-та компа бяха със р9 270 видео карти и със 2-та пуска играта но има някакъв нечовешки лаг :)   , няма шанс отново да купя този  г3258 , няма смисъл .    Докато при фифа 16 със същият процесор си върви  супер , незнам на какво се дължи.

А клокна ли ги тия процесори? Ако не си, значи нищо не си направил.  Ако си мислиш, че Атлона  ще ти реши проблемите, жестоко се  лъжеш. Клокнат Пентиум бие дори себеподобни i5-ци при определени игри. Клокннат Атлон бие само неклокнат Атлон. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така  купих  си    амд  a10  6800k  , дъно  фм2  ,   gigabyte  r9 270x , хард диск саготеп 500 гб,  захранване  zalman 600w , рам на кингстон 8гб  .  Утре ще го сглобявам  , благодаря на хората за съветите >:)

Редактирано от destroyer93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така  купих  си    амд  a10  6800k  , дъно  фм2  ,   gigabyte  r9 270x , хард диск саготеп 500 гб,  захранване  zalman 600w , рам на кингстон 8гб  .  Утре ще го сглобявам  , благодаря на хората за съветите >:)

Честито.

Дай да видим някое фото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.