Премини към съдържанието
ProudlyTM

Счупена пластмасова част при Razer Kraken Pro

Препоръчан отговор

Слушалките ми изглеждат по следния начин в момента:

http://imgur.com/a/F183z

Въпросът ми е дали има някакъв начин да я оправя пластмасата ? От гаранцията казаха, че не приемат молби като при моя случай, така че реших да се опитам да ги залепя но не се получи.. Какво мога да направя според Вас ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

""Какво мога да направя според Вас ?

Като си купите нови, да ги пазите повече!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не очаквах точно такъв отговор .. Очаквам някакво съдействие ако е възможно, а не натякване че не съм ги пазил достатъчно. Стана инцидентно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И следващия път по възможност да не са от фирма за компютърна периферия ще си позволя да добавя аз.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз казах че рейзър са боклуци, ама кой да ме слуша. И, какво, неиползваеми ли са сега ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не очаквах точно такъв отговор .. Очаквам някакво съдействие ако е възможно, а не натякване че не съм ги пазил достатъчно. Стана инцидентно

никога повече не си купувай продукт на рейзър.Относно слушалките ти няма кой знае какво да се направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз казах че рейзър са боклуци, ама кой да ме слуша. И, какво, неиползваеми ли са сега ?

Могат да се ползват но е по-неудобно и има по-голям шанс да се счупят напълно от дясната страна..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Могат да се ползват но е по-неудобно и има по-голям шанс да се счупят напълно от дясната страна..

Ми, ползвай си ги. Нещата не са вечни, за пример че дам телефона ми. (снимката е от интернет, но при мен е абсолютно същото)

galaxy-s4-display-gerissen-1.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, ползвай си ги. Нещата не са вечни, за пример че дам телефона ми. (снимката е от интернет, но при мен е абсолютно същото)

galaxy-s4-display-gerissen-1.jpg

Ето, намерих им решението.

20151014_193747.jpg

Редактирано от ProudlyTM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това решение не пречи ли за реголирането на самите слушалки ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Братле, реално с капчица или поксипол в малки количества, не може да ги счупиш втори път.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Братле, реално с капчица или поксипол в малки количества, не може да ги счупиш втори път.

Ми, според мен и първият път не е можел, ама ми се струва че са летяли към стената/бюрото. Но, с това не се ли нарушава функцията за регулиране ? За мен сега с изолир банд е добре, понеже по всяко време може да го махне, да си ги регулира и пак да го сложи.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.