Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !
Проблемът е от днес, 14.10.2015 г., сутринта.
Излезли са 2 падащи менюта горе вдясно, Настройки за поверителност и Известия.
Блокират четирите функции : Приятели, Съобщения, Известия и Настройки.
Проблемът е само в Google Chrome.
В Mozilla Firefox Фейсбук върви нормално.

Някаква идея какъв е проблемът и как се поправя ?

Благодаря предварително !

ФейсБъг1.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчисти кеша на браузъра. Това трябва да ти реши проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди това може да опитате да презаредите страницата с Ctrl+F5.

Става и само с F5.

Става, разбира се, но с Ctrl+F5 се презаписва кеш-а за текущата страница. Стига да е това проблема, де.

Редактирано от Angello (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди това може да опитате да презаредите страницата с Ctrl+F5.

Става и само с F5.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви !

Късно видях съветите ви.

Вече го деинсталирах и изтрих историята на търсенията, (ако не греша).

Преди това опитах презареждане многократно от кръговата стрелка, горе вляво.
През това време си спомних, че преди ден-два теглих драйвер за китайска уеб камера, и заедно с драйвера ми се настани и Опера.
Добричка е, бързичка, но дали няма някакъв конфликт между Опера и Хром ?
А може и да не е в нея причината, защото мина цяло отделно работно денонощие на компютъра, през което ФБ работеше нормално. 

Още един странен факт.
Изтеглих инсталатора на Хром и опитах да го инсталирам през всеки от останалите 3 браузъра и навсякъде грешка, многократни повторни опити и накрая отказ да се изтегли.

Май ще изтрия и Операта и ще опитам пак, макар че хронологично не се връзват нещата.

......................................
Готово !
Изтрих Опера ... и Хром се изтегли и се инсталира безотказно.

Редактирано от Недко (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от Angel Danailov
      Здравейте,от известно време имам проблем с хронологията на новините във фейсбук! Преди като дам на опцията "най нови" и ми излизаха подредени по минути и часове назад новините от приятели, страници и групи които следвам а сега излизат разбъркано и също нецяло съдържанието много новини изпускам и това е от около месец! Какво се случва аз нищо не съм правил по настройките?
    • от dipsuchos
      Технически лица,

Стана така, че послушах съвета ви да пробвам Хрома, но компа ми така яко започна да сече, че ми се отщя да го използвам. Когато се помъча да го махна, той най-безцеремонно ми отказва. Да съм била затворела всички прозорци, а аз не съм отваряла абсолютно нищо. Намирисва ми на проблем. Да не говорим, че само при него не е описана големината му (KB/MB).
      Както винаги, бих се радвала да се заформи дискусия и до скоро!

• от Гергана Спасова
      Здравейте. Проблемът ми е следния: Бях излязла от профила си във Фейсбук и когато опитах да вляза отново ми поиска потвърждаване на самоличността. Изпратиха ми 6-цифрен като СМС, който трябваше да въведа. Въведох го и пак не можах да вляза. Просто полето с кода се изчисти и  все едно не съм въвеждала нищо. Поисках нов код, но след това вече не ми изпратиха такъв и така вече 4,5 часа. На някой случвало ли му се е и какво мога да направя, за да вляза в профила си?
      П.С: Пробвах да сменя паролата си- получава се, но отново ми искат код за защита, който всъщност не ми изпращат.

• от サムライオートバイ
      Как мога да спра хората да пишат каквото и да е на стената ми за 1-2 дена. Имам имен ден на 1ви и като се почне с едни поздравления от познати и непознати които не са се сещали по цяла година. Как мога да блокирам писането на стената във сюраттефтера за 1-2 дена и после пак да го пусна? Благодаря  ако някой помогне
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.