Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да попитам само дали мога да взема LG G4 от мтел като там цената му е 32 лв на изплащане и 710 лв в брой,но трябва да подпиша нов договор,за да мога да го взема за 710 лв.Като видях какъв план мога да подпиша видях,че става и Мтел трансфер М,а аз наскоро подписах такъв за 2 години.Въпроса ми е дали ще мога да го взема в брой с сегашния ми договор или трябва да подписвам нов защото се обърквам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звъниш на Мобилтел и ги питаш директно. Ние във форума откъде да знаем?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звъни и питай в МТел, но вероятността да се разминеш без нов договор е минимална - операторът има интерес да си "вързан на каишка" към него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре.В такъв случай май по добре ще е да се купи от Технополис или Техномаркет,защото с тия договори го плащаш двойно с тия големи такси.

Редактирано от COD (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре извинявам се!

Не го казах като все едно ти се карам, просто в МТЕЛ си имат правила и промоции, които тук няма как да знаем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го казах като все едно ти се карам, просто в МТЕЛ си имат правила и промоции, които тук няма как да знаем.

Не е заради това просто се извинявам за тъпия въпрос който задавам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E хайде сега. Нищо не е тъпо. В твоя случай имаш 2 варианта:

1. Отиваш в магазин на МТЕЛ. Там ще ти кажат дали със сегашния договор можеш да си вземеш този телефон на изплащане или ако не можеш какви възможности могат да предложат. Ако си редовен,лоялен и дългогодишен клиент може да имаш преференции и да ти направят отделен договор или отстъпка.

2. Купуваш телефона на изплащане отделно без да се обвързваш с оператор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E хайде сега. Нищо не е тъпо. В твоя случай имаш 2 варианта:

1. Отиваш в магазин на МТЕЛ. Там ще ти кажат дали със сегашния договор можеш да си вземеш този телефон на изплащане или ако не можеш какви възможности могат да предложат. Ако си редовен,лоялен и дългогодишен клиент може да имаш преференции и да ти направят отделен договор или отстъпка.

2. Купуваш телефона на изплащане отделно без да се обвързваш с оператор.

Ще се допитам до тях

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/lg/g-flex2-16gb-h955-p260397609/#mnenija

Хем огънат, хем по-силен(макар че разликата не е огромна) хем по-евтин. Ако не искаш огънат или нещо не ти харесва, G4 е твоя телефон!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре.В такъв случай май по добре ще е да се купи от Технополис или Техномаркет,защото с тия договори го плащаш двойно с тия големи такси.

За договорите си прав, но не мисля, че покупката на телефон от двете технобакалии е добра идея - хем са по-скъпи, хем изборът е доста по-малък. Има достатъчно български онлайн сайтове за покупка с всички гаранции, а цените са доста по-приемливи. Да, плащаш парите накуп, но не се връзваш на излишно по-скъп план към оператор.

Има и опция за покупка чрез външен, т.е. чужд сайт, при това на още по-ниска цена, но лично аз не бих поел такъв риск заради гаранцията. 

Няма тъпи въпроси, има тъпи отговори.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи имах същата дилема - исках да си зема Note 4 малко след кат бях слючил нов договор за 2г. - тогава консултанта ми каза че винаги мога да преподпиша нов на по-висока тарифа. Та отивам аз да си зема Ноут-а един месец след това от един от офисите им и изведнъж овцата на гишето ми казва че може да стане но трябва да зема и една нова сим карта на която да плащам тарифата отделно - все едно подписвам нов договор!!! Ужас и безумие, добре че се отказах тогава. Както и да е по - късно се обадих на *88 и се оказа че може да се поръча телефона от тях - доставят ти го на адрес и само подписваш новия договор - в този случай се отърваваш от новата сим карта. Същата процедура може да се направи и от онлайн магазина им... Абе изобщо пълна каша....

Затова най-добре звънни на *88 и ги питай - по мои наблюдения има и момента че колкот пъти се обадиш на тоя номер и попаднеш на разпичен оператор толкова пъти ти дават различна информация, така че имай едно на ум!!

Редактирано от codename47 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами чел съм много мнения и всички са много доволни, и аз съм поръчвал и съм на същото мнение. И все пак има доста по-евтини места(промоции, изостанали бройки i т.н)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще взимаш g4: http://www.rvmobile.net/lg-g4-h815-32gb тук е най-евтино ако говорим за качество на обслужването и т.н smartphones.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Gosmart.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре ще е от такива сайтове като този или смартфон.бг защото ако го взема от технополиса или техномаркета ще дам с 200-300лв повече а качеството същото.Вероятно няма да си взимам сега смартфон,а просто исках информативно ако реша  да купувам откъде ще е най-добре да пазарувам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.