Премини към съдържанието
Niki_02

Проблем с HPNotebook 15-ac010nu

Препоръчан отговор

От скоро съм с това нещо и имам странно питане ... Процесора ми е почти винаги на 100 % използване, от диспечера на задачи виждам че има стартирани доста приложения, но не знам какви са и съответно не ги спирам и не знам дали е на това и странното стържене което се чува от самия лаптоп. Благодаря за споделените мнения и препоръки ...

PS::: Mozilla работи егати тромавото и бъгавото.

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От скоро съм с това нещо и имам странно питане ... Процесора ми е почти винаги на 100 % използване, от диспечера на задачи виждам че има стартирани доста приложения, но не знам какви са и съответно не ги спирам и не знам дали е на това и странното стържене което се чува от самия лаптоп. Благодаря за споделените мнения и препоръки ...

PS::: Mozilla работи егати тромавото и бъгавото.

Ако не е свързано със загряване и/или високи температури прочетете важните теми в този раздел и пуснете тема: https://www.kaldata.com/forums/forum/137-премахване-на-зловреден-софтуер-hijackthis-логове/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.