Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Интересно ми е да разбера на какво устройство гледате IPTV. Важи за всички типове - операторски, лични, други и тн. И за всички "оператори" - големите риби, официални оператори, малки оператори, други оператори и тн.

В това число ако са операторски, ползвате ли различен от операторския приемник и лични приемници от рода на MAG/Aura, сателитните приемници, Media Center тип XBMC/Kodi и тн.

Очаквам Вашите отговори и нека в тази тема се спазва добро отношение.

Целта на темата е чисто образователна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използваме Vivacom. Също и използваме предоставените от тях приемници (които ние искахме неискахме закупихме) които попринцип са на Huawei. Разбират се чудесно с вградената програма на смартфони Samsung (които разполагат с IR порт като S4, S5, S6 Note 3, Note 4, Note 5 и т.н.) WatchOn.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Android tv box q8 с чип RK3288, kodi 15.1 и IPTV Simple client. Това излиза на 50''-ово Sony.

В момента просто се фукаш...

А, забравих да спомена за Vivacom TvGo. Доста удобна функция, която струва 3.80 на месец. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента просто се фукаш...

А, забравих да спомена за Vivacom TvGo. Доста удобна функция, която струва 3.80 на месец. ;)

Абе фукам се аз, само дето за парите които дадохме за телевизора навремето сега може да се вземе същото, само че с androidtv (т.е. tv-box-а става малко излишен) и 4К резолюция.:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе фукам се аз, само дето за парите които дадохме за телевизора навремето сега може да се вземе същото, само че с androidtv (т.е. tv-box-а става малко излишен) и 4К резолюция.:(

Техниката остарява, нормално е. ;) Аз предпочитам Nexus Player като tv box.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.