Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, търся си лаптоп понеже уча в друг град и не мога да си мъкна персоналния компютър навсякъде с мен за това ми трябва един лаптоп, който може да произвежда добра и гладка картина при филми и youtube клипове и толкова силен,че да може да се играе hearthstone и cs: go. Ценовият таван е 750лв. С предпочитане е лаптопа да е без ос и с nvidia карта защото поддръжката им най-много ми харесва. Намерих един asus X522CL-SX136D 8GB и ако някой има личен опит с него нека да сподели как е. Благодаря предварително ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hp probook 450 g2 с hd 4600

Редактирано от Ultimate Computers (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде пък го има този Hp probook 450 g2 с hd 4600 за 750 лв не знам.Човекът е казал до 750 лв. а вие му предлагате модел с 100 лв. от горе.Ето едно предложение от мен: http://laptop.bg/laptops-hp-250_G3-hp_250_g3_J4T52EA . 

Редактирано от Ziggs kojak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде пък го има този Hp probook 450 g2 с hd 4600 за 750 лв не знам.Човекът е казал до 750 лв. а вие му предлагате модели с 100 лв. от горе.Ето едно предложение от мен: http://laptop.bg/laptops-hp-250_G3-hp_250_g3_J4T52EA . 

Този изглежда перфектен, благодаря ти много много Зигс !!:P

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lenovo IdeaPad G510

Горното HP е хубаво, но е с доста осакатена видеокарта и слабичък процесор.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.