Премини към съдържанието
xXx*Triple*xXx

Съвет за нова мишка за Cs 1.6 по възможност с повече Dpi ?

Препоръчан отговор

Здравейте и добър вечер :) От скоро мишката ми взе нещо да се преебава докато играя cs 1.6 както си играя нали местя я наляво надясно и в някой момент и скимне да забие и така няколко секунди и след известно време пак така.Пробвах да сменя на друг вход щот в началото мислех,че слота нещо си прай тъшак (мишката е с usb) и така на друг слот пак същата работа :D Потърсих из OLX някой мишка на средна цена която мога да си позволя намерих една за 17 лева струва ми се доста по добра от сегашната ми ето я и нея: http://olx.bg/ad/geymarska-mishka3200dpi-led-optical-7-promotsyya-ID4RJEm.html#a418265e97 А сегашната ми мишка е най обикновенна за 5-6 лева до колкото помня и е с 800dpi ;) ето това представлява: http://eltawilit.com/wp-content/uploads/2014/12/OP-620D-Top.jpg И така искам някой да ми даде съвет дали към това което съм се насочил (новата мишка за 17 лева) си струва цената а и дали е качествена предполагам,че ще има поне 10% тук в форума някой потребители които са с такава или са използвали преди такава като тази от OLX която съм се насочил или са изпозлвали няква подобна с 3200dpi ;) Ако имате допълнителни въпроси по темата свързани нещо с каква OC си или нещо подобно да пише коментар като влеза по късно ще ви отговоря :) Мерси Предварително на отзовалите се ;) 

Редактирано от xXx*Triple*xXx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен че свети нищо друго не виждам в тая "Геймарска"  мишка - дали си струва и дали е качествена - силно ме съмнява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ти па намери от де да купуваш мишка.....:hit:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ти па намери от де да купуваш мишка.....:hit:

Какво му има на панч0 от добрич? :D

За тази цена не мисля, че има значение каква мишка взимаш. Нито ще ти подобри уменията на cs1.6, нито пък допълнителните бутони ще са ти нужни. Избери си някоя, която ти харесва и я взимай(от магазин, не от олх).

Редактирано от RJ45 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отива в някой магазин и си купува нова мишка. Тая в обявата кой я знае какъв бой е яла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си мисли, че ще играеш с 3200DPI - това е страшно много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм убеден, че за CS е необходим голям DPI.... Едва ли повече от 800 - 1200 е необходимо...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм с x-705k и ми харесва. Многото dpi си е маркетингов трик. Може и с 6000 да е и пак да е боклук. Едно от важните неща за мен бе, да хваща резки движения, старята ги изпускаше.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам същата мишка,пълен ментак е,на всички тестове се издъни направени с Enotus MouseTest,и за първи път видях мишка с толкова къс кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Александър Банов
      Здравейте! Съвсем скоро си купих нова мишка - Trust GXT 180 Kusan и когато изтеглих софтуера и настоих на DPi който ползвах със старата си мишка А+ Kago G9 на 1600 Dpi. Усетих разлика и то не малка. Новата беше доста по бърза. Направих новата на 800 и се чувстваше като старата. Направих тест които не е много прецизен но даде резултат. Сложих едната мишка на края на пада и плъзнах докато от единия край на екрана курсора не стигна до другия. Накрая се оказа че на един и същи DPi и новата мишка пътува по малко. След това настоих новата да е на 800 DPi а старата на 1600 и така пътя им съвпадна точно. Някой да знае защо се получава това? Не знам коя мишка има реален DPi . Въпреки че е по вероятно да е тази на Trust. Имайте в предвид че новата я настоивам от софтуера а старата няма такъв и от бутона които като се натисне на различен DPi е различен цвят. 
    • от Ndishev
      Здравейте. Закупих си безжична клавиатура и мишка Logitech EX110 опитвам се да ги свържа към Android top box. Ресийвара е с 2 кабела usb и ps2. Ps2 е с првход към usb така, че са включени и двата. 
      При стаетиране намира клавиатурата която работи безупречно, но каквото и да пробвах мишката просто не тръгва. Не иска да се канектне или е канектната но не върви.
      Някой има ли си на идея как да подкарам тази мишка? 
    • от Stefan Nenchev
      Здравейте! Купих си обновен лаптоп, от сервиз, който е в отлично състояние. Изключение прави проблема ми с мишката, когато играя CS 1.6. Понякога започва сама да се движи спира и след малко пак. Смятам, че проблемът не е хардуерен, защото се появява само когато играя тази игра. Потърсих информация в интернет, но не намерих нищо. Някой знае ли как да премахна този досаден проблем? Благодаря предварително!
    • от 8bit
      Здравейте, накратко аз съм студент и пътувам доста (летя), до сега винаги съм ползвал тапи, за жалост евтини. Казаха ми, че на apple били доста добри, взех си ги но за жалост не са моят размер и пластмасата кара ушите ми да болят повече от търпимото (прекалено големи). Средно нося слушалки за не по-малко от 3 часа, понякога стигайки се до 6+. Може ли да ми препоръчате слушалки или тапи (не съм сигурен дали със слушалки ще ми е удобно да пътувам или евентуално да не ги прецакам без да искам въпреки, че си пазя техниката доста) до едно 100 лева (максимум 25 отгоре), като просто искам да са удобни за продължителна употреба (досега единствените, които са ми били неудобни са тези на apple, предполагам всички други са ми наред) и да имат бас (обичам си го, не мога без него) и качество на звука до колкото позволява този ценови клас. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.