Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

В коя държава бихте искали да живеете?

Препоръчан отговор

В Италия.Не знам защо,но винаги съм харесвал тази страна...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 79
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Най-лесно е и да се бъхтиш по цял ден за заплата от 500 лв. и когато си платиш тока и водата ще ди останат пари само за зърнена закуска и питка кашкавал!

Браво за това изказване. Най-лесно е да се бяга...

И в Испания е същото,напълно поддържам мнението ти.Пред тебе се хилят зад гърба ти те псуват гадните цигани Ако знаеш какъв студ те чака ,ще си останеш при българките,а и от тях по красиви

Ми кво да кажа-много са местата дето бих живял....Но по мило от тука няма.....живял съм и на пейка в испания-примерно.... Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми в Кувейт.Там като се родиш и ти дават 10 000 само щото си техен гражданин и вскичко навсякаде е безплатно ако естествено си роден там.Като изключим това с парите ме кефи Италия и Шветзия

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен пък ме кефи Германия, защото дойчовци са много възпитани и приятни хора, защото там има правила за всичко и нещата са много по-прости и хубави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Австралия или някоя от скандинавските.Еееех....шведки :)

Еееех... викинги :)

Много страни в Европа ми харесват и ме привличат.

Също и в Канада, но за постоянно - България.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента проучвам нещата с живота в Ямайка. Алтернативен вариант са ми Дубай и Монако

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да си живея в България, но още повече искам да обиколя Франция с нейните чудеса (замъците, музеите, градините и т.н.). Сигурно и една година няма да ми стигне да й се наситя. Иначе за следващото лято имам предложение да отида да поработя малко в САЩ, но не знам какво ще стане. Само да кажа, че искам, обаче не знам дали ще има желаеш да дойде с мен (сама не ми се тръгва).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като цяло си падам по по-мразовитите държави. Скандинавия - Норвегия ако може или Финландия. Иначе си предпочитам добрата стара Англия и тъй като си падам по по-космополитните градове бих искала да живея в Лондон. Била съм там само за два дена и адски много ми хареса и като атмосфера и като всичко. А моята старост искам да я посрещна в някое китно градче в Япония:wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с удоволствие бих посетила скандинавските страни (не само заради климата, който ми допада), но и културата..пък и защото Норвегия се смята за люлка на блек метъла... бих живяла в България...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Които сте писали Италия - честито! Държавата на гадните лицемери и смотаните подмазвачи. Ако и вие сте такива това е идеалното място за вас. Не съм обикалял много по света но за тези съм сигурен - за 5 евро или да им направиш услуга са готови да ти лижат задника, но иначе мразят чужденците и половината от сънародниците си. Колкото повече време прекарвам в чужбина, толкова по-голям националист ставам.Да даде Господ на всички да отидете и да поживеете сред "европеици"- не на екскурзийки и гости на приятели.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да излъжа, ако кажа, че искам да посетя много страни, но най-добре би ми било само у нас, защото тук са всичките ми спомени, роднини, близки и не на последно място моите приятели! Ето защо бих посетил много страни за известно време, но бих останал да живея в България! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек се чувства най-добре там, където се е родил. Поне за нас българите е така. Не го казвам от личен опит, а от опита на многото познати принудени да имигрират в чужбина и да търсят по-добър живот. Вярно е, че никой от тях не се е върнал, но това не е, защото са очаровани, а защото са намерили "алтернатива". Една моя много близка приятелка ми каза, че откакто живее в чужбина не се чувства никъде добре. Там тя страда за родината, а тук за това, каква е родината ни. Та бих обобщила, че искам да живея в България, но със управляващи, които да милеят за нея; със закони, които да се спазват; със съграждани, които да пазят и уважават страната ни и то не само на думи, а и на дела. Друг е въпросът ако темата беше: Ако можехте да избирате държавата, в която да се родите....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

България и само България!Най вече, защото тук са моите близки и приятели. :P

Да,но понякога е наложително да се махнем от България.Ако не си намерим работа няма да умрем от глад я :) Ако стане такова нещто събирам си куфирите и хайде във Spain :yanim:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Германия и наистина ще гледам да го осъществя това! Тук в БГ няма оправия. Те кучетата имат повече права от нас! Правят ни на клоуни, а и не ми се мисли какво ще стане като влезем в ЕС и какви още глупости ще измислят. Не стига дето няма никакви закони ами и е една голяма анархическа страна. Най-лошото е че няма спокойствие и заплатите тук са малко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване