Премини към съдържанието
VladkoJ

"Книжка" на 16г с придружител?

Препоръчан отговор

Здрасти

Натъкнах се на това и като го видях ми блеснаха очичките :D http://www.moreto.net/novini.php?n=244256

Видях че е от 2014г и не мога да намеря никъде дали тоя закон е въведен и ако е дали още го има. Ако съм разбрал може да се кара с придружител обаче значение има ли там кубици, коне, категория…? Мерси :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че можеш да изкараш книжка за мотопед до 50куб.см. Прочети тук чл. 151.

Редактирано от RJ45 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че можеш да изкараш книжка за мотопед до 50куб.см.

Ква е тая играчка :D аз с крака въртя педалите на колелото по-бързо :DМерси за отговора ;)

Редактирано от VladkoJ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се, че този закон не е въведен. Въпреки че и мен ще ме засяга скоро, пак съм против него. Гледам как карат 19 годишните кифли, които на няколко пъти да ме блъснат, (говори по телефона или чати, аз пресичам и в следващия момент ми свирка и показва среден пръст) предпочитам да изчакам още малко и да си взема книжката като хората.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той не може да пише, иска да шофира!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той не може да пише, иска да шофира!

Кой не може да пише е,ти като някъв дървен си.Карам кола от почти 2 години на село и не мисля да дрифтя по улиците. Аз съм човек по тунинга, не по бързината, освен ако не е от място :D да тръгвам бързичко с някоя тунинг голф 2 и звука да е брутален. 

Надявам се, че този закон не е въведен. Въпреки че и мен ще ме засяга скоро, пак съм против него. Гледам как карат 19 годишните кифли, които на няколко пъти да ме блъснат, (говори по телефона или чати, аз пресичам и в следващия момент ми свирка и показва среден пръст) предпочитам да изчакам още малко и да си взема книжката като хората.

Има всякви, но аз не съм такъв.Тук там да помогна на дядо ми, че той единствен има книжка и горкия вече е на възраст :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой не може да пише е,ти като някъв дървен си.Карам кола от почти 2 години на село и не мисля да дрифтя по улиците. Аз съм човек по тунинга, не по бързината, освен ако не е от място :D да тръгвам бързичко с някоя тунинг голф 2 и звука да е брутален. 

Има всякви, но аз не съм такъв.Тук там да помогна на дядо ми, че той единствен има книжка и горкия вече е на възраст :)

Ако утре удариш не дай боже човек на пътя кой ще носи наказателната отговорност? Придружителя ли ? Понеже ти до 18 години не може да носиш пълна наказателна отговорност!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако утре удариш не дай боже човек на пътя кой ще носи наказателната отговорност? Придружителя ли ? Понеже ти до 18 години не може да носиш пълна наказателна отговорност!

Не дай си боже, ама кой ще ударя на село бе, там дупките повече от хората :D

Нищо не ти разбрах, което само доказва горното ми твърдение :)

Тва си е твой проблем. Не знам ко не си разбрал. Все има някой, който да са прави на важен!!!!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.