Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте още от самото начало да се извиня за правописни грешки ^^

Така преди време ми се разтропа харда и спря да го разпознава и само цъка цъка нищо повече понякога се оправя като го изключвам и включвам постоянно и се оправи за малко и почне пак като се опитам си копирам файловете имам доста важни за мен файлове там не толкова важни да дам 500 лв за да ми ги свалят от плочата но никъде другаде ги няма и искам си ги изтегля какво ли не пробвах но без успех ще бъда адски благодарен ако някои даде съвет и да знам имам правописни грешки и не само една 

Благодаря предварително за указаното съдействие и за съветите 

П/С относно модела не мога да го видя явно когато съм купил компютъра единия капак са ми го нитовали и на всичкото от горе са закрепили харда и от другата страна с винт и не мога да видя модела 250 ГБ е само това мога да кажа 

Редактирано от Iliq Zlatanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да го закачиш на друг комп. 

Може да опиташ и с друг кабел. 

Или пък с някоя жива дистрибуция. 

Мислено се подготви за неуспех. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в момента съм го включил чрез разклонен кабел в USB то и от и към отделно захранване и чрез него права това включване и изключване и само се чува цък цък цък как четеца се удря в стените ,,,  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако информация в ценна ще трябва да занесете хард диска във фирма, която се занимава с такъв род дейност. Проблема е, че не е никак евтино. Ако на харда няма нищо специално отива в коша за боклук.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.