Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Понеже старата вече ме дразни, че ми прави едни проблеми и не е удобна за играене и искам да я сменя. Нищо не разбирам от мишки моята в момента е такава http://www.a4tech.nl/item.aspx?id=5764 . Та искам да я сменя както казах и да е някаква по "геймърска" понеже ще я използвам главно за Cs:GO бюджета ми е до 40-50 лева и искам да е нова гледах някакви в нета ама като не знам коя е добра и коя не е не искам да си давам просто така 40-50 лева за боклук. Благодаря предварително!

П.с: И не искам да е малка но не и да е огромна да е удобна за една нормална ръка, защото имам 2 малки и е супер неудобно да се играе аз я държа с 2 пръста.

Редактирано от sasho_lom (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конкретен модел не мога да Ви дам. Но разгледайте X7 Series (A4Tech)

И задължително пробвате на място, за да видите захвата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз от 6 месеца ползвам това, но при мен нещата са малко по сложни защото съм на лаптоп и мразя кабелите. Естествено повечето хора нямат този проблем, и ако сте на комп със сигурност не ви прави впечатление, а и моята мишка не влиза и в цената, която сте готов да дадете затова ви предлагам ето това или сходен модел. Тъй като не мога да знам дали това би ви било удобно ще ви обясня малко за мишките :

1.Принципно (особенно за CS:GO) не са ви нужни повече от 800-1200 dpi (dpi е скоростта на движение), мишките, които ви показах са до 3000, което е доста, но за по нисък клас може да видите тази

2.Препоръчвам ви да позлвате мишка с допълнителни поне 2 бутона (за back и forward в браузъра, но подлежат на програмиране в повечето случаи).

3.Ако изберете по-евтин вариант на мишка може да вземете и мауспад на добро ниво за допълнителна прецизност - например този или този, но за втория модел ако се ширите мн не знам дали ще ви е удобен защото е малко малък :wink12:.

Ако имате някакви въпроси пишете ще ви отговоря :wink12:

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как мога да пробвам мишката дали ми е удобна, защото аз съм от Лом и тук няма такива магазини с качествена периферия и според мен има вариант да взема някоя мишка и да не ми е удобна на ръката например, което е малък % де но може и така да стане. А и кое е по-добре по качествена мишка без мауспад или по евтината мишка + мауспад? Защото дори и по-скъпата мишка от 58 лева надвишава малко лимита но ще посъбера да я взема но няма да мога да взема и мауспад ще трябва след 1-2 месеца а в момента съм на бюрото само без подложки или такива и дали ще работи хубаво тази мишка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен и желателно да вземете по-скъпия модел също така ви препоръчвам да разгледате самия сайт и да изберете това, което ви допада най-много например има доста добри моделчета до 50 лв. Мишката, която препоръчах на Bloody макар и надхвъляща бюджета Ви е доста добра, а и е специализирана точно за шутър игри като CS:GO, защото разполага със стабилизация на мерника и по този начин намялява отката и ако се научите да го използвате правилно би ви било доста полезно :wink12: също така има и дабъл клик, което допълнително я прави още по хубава. Относно това за мауспада-вземете си хубавата мишка и ако ви е недостатъчно прецизна намелете dpi-я или сложете обикновен текстилен материал(например тениска не знам какво може да ви свърши работа, но предвид това, че досега сте били на голото бюро не мисля че ще имате някакви проблеми) докато спестите средства и за мауспад :)

Ако имате други въпроси или не можете да изберети питайте ще дам още примери и инфо ;) 

Поздрави.

П.П

Така забравих да допълня и за удобството . Относно това ам.. не мисля че ще имате някакви проблеми естествено това е нова мишка и ще мине изстно време докато свикнете но почити минимален е шанса да не успеете да се приспособите, защото производителите все пак нямат за цел да направят мишките неудобни. Предвид размера на старата ви мишка разбирам, че тя не е била от най-малките и надали ще имате праблем с стандартния размер на Bloody-то ;) , а и е хубаво да кажете сскоя ръка държите мишката защото мога ви предложа и такива приспособени само за дясна/лява ръка, които със сигурност ще ви паснат ;) 

Поздрави и ако имате въпроси както казах може да ги зададете.

Редактирано от Bozhi PC (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много за информацията много ми беше полезна! С дясната ръка държа мишката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още не съм излезе ми един проблем и дадох част от парите и може би другият месец като взема пари ще си я купя мисля да взимам тази, която ти ми препоръча и до тогава може би ще събера и за мауспад и ще ги взема и двете на веднъж. Ще пиша като я взема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hama Urage Illuminated не става за CS:GO сензора и е слаб и при резки движения прекъсва.А този пад които си препоръчал е 20 см. а мишката е 12 което означава,че мишката е голяма колкото пада.За цс-а няма как да се обръщаш.

Евтин хубав пад http://www.gplay.bg/gplay-bg-геймърски-падове-за-мишка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз преди време си взех a4tech bloody v7 има и v9(най-голямата) за 35лв. и съм доволен още се използва на лаптопа на брат ми..вече имам razer naga,която в момента не използвам поради липса на щайга(скоро ще я има) :D:D:D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.10.2015 г.,, Ragnarous написа:

NAGA за mmo и deathadder за fps

на 28.10.2015 г.,, KoiAzLiWe написа:

Hama Urage Illuminated не става за CS:GO сензора и е слаб и при резки движения прекъсва.А този пад които си препоръчал е 20 см. а мишката е 12 което означава,че мишката е голяма колкото пада.За цс-а няма как да се обръщаш.

Евтин хубав пад http://www.gplay.bg/gplay-bg-геймърски-падове-за-мишка

Аз лично играя, на малък пад, а и няма откъде да зная дали сензора прекъсва, имам приятели, които я полззват и нямат проблем с нея... Моля ви не подхождайте толкова агресивно просто изказвах мнението си:(, а напълно съм съгласна, че вашият модел пад е по-подходящ. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.