Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!!!

Имам телефон Samsung Galaxy Trend 2, работата е че телефона едвам върви, толкова е бавен че сигурно ще спечели първо място за най бавен телефон.

Няма нито вируси нито нещо го товари, нито е претъпкан със глупости. Ако е да вляза в контакти да набера номер го чакам около 1-2 минути,  като яко забива, или ако е камера или да отвори снимка пак го чакам сумати и време, да не говорим пък като искам да вляза в фейсбук, чакам го по 2-3 минути и накрая нищо и рестарт.

Така вече разбрахте за какво става въпрос, казаха ми за някакви настройки или първи настройки, или за някакво нулиране и проблемът ще се реши,но не съм запознат как става, бихте ли ме светнали как да оправя тази бъркотия.

Редактирано от Емил Велев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ползваш фейсбук, вайбър и антивирус с тези 512МБ рам е нормално да е бавен.

ПП: Дай снимки на инсталираните приложения за да се види кое може да товари.

Редактирано от androns (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, дори и като го спра фейсбука, даже и спирам интернета пак едвам върви, две мой приятелски имат същия телефон със същите характеристики и на тях им върви без проблем даже техните телефони са по претъпкани от моя, със снимки приложения игри програми и така, един приятел ми видя телефона и каза за тези настройки!!!

Ето снимките

tel.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, за скрийншот на екрана на телефона, да сте чували...? Така ако си мислите, че нещо се вижда...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, за скрийншот на екрана на телефона, да сте чували...? Така ако си мислите, че нещо се вижда...

Поясни ми как става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поясни ми как става?

Приплъзваш си целия пръст бързо от ляво - нядясно по хоризонтала, като пръста трябва да е плътно до екрана, а не само неговия връх.

Другия вариант е чрез комбиняцията от едновременно натиснат хоум бутон и бутона за включване.

P.S. Първия вариант работи за други серии, различна от твоята... За момент помислих че си с Grand...

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приплъзваш си целия пръст бързо от ляво - нядясно по хоризонтала, като пръста трябва да е плътно до екрана, а не само неговия връх.

Другия вариант е чрез комбиняцията от едновременно натиснат хоум бутон и бутона за включване.

P.S. Първия вариант работи за други серии, различна от твоята... За момент помислих че си с Grand...

Не се получава за което се извинявам, а даже и заби!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Viiipeerможе и опцията да е изключена, аз съм със S6 и опцията ми беше изключена като плъзна с ръката да снима. А до @Емил Велевтелефончето си е слабо, не може да лети. Програми като Clean master да не би да имаш?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал ли си да го върнеш към Заводски настройки?

А, ако не си - по-добре недей бърза и си запази всичко по-ценно, което ти е на телефона /контакти, снимки и тн./.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Експортирай си и номерата от телефонния указател на СИМ картата, ако са запаметени в телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Viiipeerможе и опцията да е изключена, аз съм със S6 и опцията ми беше изключена като плъзна с ръката да снима. А до @Емил Велевтелефончето си е слабо, не може да лети. Програми като Clean master да не би да имаш?

Специално потърсих за неговия модел, че на стария S4 има сумати жестове, та при него беше с длан, при Grand-а с пръст, а при Trend-а липсват и двете, та затова си корегирах мнението.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клипът ми помогна, сега си върви нормално, страшно съм ви благодарен!!! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предишния ми беше същия охлюв....Като го купих игри като Subway Surfers, Temple Run си му вървяха приемливо а след 3 месеца стана адски лагав и бавен и даже като ми звъняха не ми даваше да вдигна разговора :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.