Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Може ли да се хакне FB по този начин? Изпратиха ли този линк ме заплашиха, че ще ми хакнат профила.

http://hackfbaccountlive.com/

Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Може ли да се хакне FB по този начин? Изпратиха ли този линк ме заплашиха, че ще ми хакнат профила.

http://hackfbaccountlive.com/

Мерси предварително!

В настройките на фейсбук, има достаъчно опции за защита. Включително, да получаваш код на твоя телефон и уведомление, когато се влезе от друг браузър. 'Хакванията' на фейсбук, са дело на хора дето те познават, и лесно улучват каква парола се ползва.

Естесвено, ако не мислиш да пробваш метода, за да 'хакнеш' профила на гаджето. ;)

Редактирано от ghostBG86 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, разучих сайта. 1. Иска ти профил и ти пише куп глупости. 2. Иска да изпратиш един линк на 15 души. 3. Ще ти иска да изпълниш survey от сорта Изпратете SMS на **** и спечелете Iphone 6! (измама)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой дето отваря всякакви линкове дето му пратят си е заслужил хакването на 100%.

Редактирано от ined (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не.

Още на DefCon18 през 2010-та, Samy Kamkar показа как се изпълнява атака върху PHPSession cookie-то и докара ентропията му от 160 до 20 бита. Така, че не съм съгласен с отговора "Не". Отделен е въпроса, че малко след това си имаше проблеми с федералните ...

Отделно, както и @ghostBG86 сподели, най-често "хакванията" стават от познати хора с познаване на парола, някакъв достъп до профила ти и т.н. 

В общи линии, добре защитен профил с подходящи настройки на акаунта, честа смяна на парола и email, както и "лична хигиена" (логване само през доверени машини, излизане и зачистване на данни след преглед и т.н.) са достатъчни да предпазят човек от подобни изпълнения.

Но от друга страна, 

Някой дето отваря всякакви линкове дето му пратят си е заслужил хакването на 100%.

и говори за далеч по - големи потенциални проблеми от хакване на фейсбук.

Поздрави !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пароли от типа: 123, 123456, 1234567890... всеки може да "хакне" такъв профил. Да не говорим за децата, които най-вероятно слагат подобен тип слаби пароли...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мойта е комбинация от цифри, букви и главни букви.

Нещо такова предполагам ;)

7U&p8~wQ$1shP*yWJ!zoFR5%k

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо такова предполагам ;)

7U&p8~wQ$1shP*yWJ!zoFR5%k

Е, не толкова сложно. Обикновенно я някаква збъркана комбинация, за която само аз ще се сетя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, pepshi написа:

Само да попитам: Програма за хакване на Фейсбук има ли? Благодаря за вниманието. 

Не няма такава програма. Сайта просто си има своите големи защити, които трудно доста трудно,

ще преминеш и единствения шанс е някаква  кръпка в системата да намериш, което е 1/1000000.

Също така в настройките има толкова начини за допълнителна защита на профила ,че трябва да си 

човек, който умишлено иска да си загуби акаунта или с извинение е по-глупав от камъче!

Редактирано от Денчo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Денчo написа:

Не няма такава програма. Сайта просто си има своите големи защити, които трудно доста трудно,

ще преминеш и единствения шанс е някаква  кръпка в системата да намериш, което е 1/1000000.

Също така в настройките има толкова начини за допълнителна защита на профила ,че трябва да си 

човек, който умишлено иска да си загуби акаунта или с извинение е по-глупав от камъче!

Ти ги изкара оловен бункер, дето и ренгенови лъчи не минават...

Като всяка система за аутентикация си има своите слаби точки...а точно FB с годините все още си държат своите. С малко по-задълбочени познания и достатъчно излишно свободно време - всичко е възможно.

Иначе за питащия: както вече споменаха над мен - автоматизирана програма няма...нямало е... няма и да има, колкото и да ви се иска...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Facebook имаше една дупка с Instagram... (от Instagram можеше да редактираш всеки коментар в Facebook, независимо дали е твой или на някой друг)

преди 9 часа, pepshi написа:

Само да попитам: Програма за хакване на Фейсбук има ли? Благодаря за вниманието. 

И да има, тука няма да ти я дадем. Обърни специално внимание на точка 2.10 от правилата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.