Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!
Имам нужда от помощ! Искам да си купя телефон, моят е стар, още с копчета, всъщност нямам против и този да е такъв, но държа да има хубава камера (5 МП и отгоре) и светкавица. Операционни системи, интернет и прочее не ме вълнуват въобще. И да е възможно най-евтин с гореспоменатите параметри

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Foxconn InFocus М2 e вашия избор. Този телефон заема челно място в TOP-10 за фото-телефон за 2015г. Струва само 70$. Камера 8.0мегапиксела Sony Exmor , F / 2,2 Диафрагма, HDR, автофокус.

Редактирано от Profruit
дебилен редактор, самопроизволно форматиране (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, сега ще е чудесно и ако кажете бюджет... Ако е около 500, аз лично препоръчвам G3 отново. (LG G3)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, сега ще е чудесно и ако кажете бюджет... Ако е около 500, аз лично препоръчвам G3 отново. (LG G3)

Жената ти казва "възможно най-евтин", а ти я пращаш на бюджет 500 лева...

Понякога не се ли усещаш, че е по-добре да замълчиш, отколкото да трупаш безмислени мнения и да се излагаш?

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жената ти казва "възможно най-евтин", а ти я пращаш на бюджет 500 лева...
Понякога не се ли усещаш, че е по-добре да замълчиш, отколкото да трупаш безмислени мнения и да се излагаш?

Като гледам иска хубава камера и за мен е по-добре да си вземе хубав фотоапарат. И не мога да дам адекватно мнение като не е зададен бюджет.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Набързо прегледах какво предлагат популярните онлайн магазини и най-евтиния телефон с 5.0 MPX камера е MICROSOFT LUMIA 532 130-140лв без договор. Грозен е, и с куца ОС система но батерията държи и за камера и слушалка става.

LENOVO A319 WHITE/DUAL SIM/ е около 150лв
И двата телефона са с тъчскриин, без физическа клавиатура, копчета. Ако имате възможност да преподпишете договор има възможност да ги вземете доста по-евтино или пък да вземете по висок клас телефон за същите пари. Успех в избора.

Редактирано от П.е.т.ъ.р (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Набързо прегледах какво предлагат популярните онлайн магазини и най-евтиния телефон с 5.0 MPX камера е MICROSOFT LUMIA 532 130-140лв без договор. Грозен е, и с куца ОС система но батерията държи и за камера и слушалка става.

LENOVO A319 WHITE/DUAL SIM/ е около 150лв
И двата телефона са с тъчскриин, без физическа клавиатура, копчета. Ако имате възможност да преподпишете договор има възможност да ги вземете доста по-евтино или пък да вземете по висок клас телефон за същите пари. Успех в избора.

Lumia-та за мен не е нито грозна, нито с куца ОС. И само да знаеш, ОС е съкратено от Операционна Система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lumia-та за мен не е нито грозна, нито с куца ОС. И само да знаеш, ОС е съкратено от Операционна Система.

Напротив, тук не позна, че е грозна, грозна е.... но и OC-а e дървен...

P.S. Вече за 535 - нещата стоят по-различно, като дизайн е много по-добре!

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив, тук не позна, че е грозна, грозна е.... но и OC-а e дървен...

P.S. Вече за 535 - нещата стоят по-различно, като дизайн е много по-добре!

Всеки има различен стил, но на мен ми харесва как изглежда. И ОС-а изобщо не е дървена, ако я сравниш с другите Android устройства в този ценови клас. 1gb рам, 4 ядрен процесор и тази резолуция са си добре за този размер на дисплея.

И според мен дизайна на тази лумия, размазва ето този евтин смартфон.

best-cheap-smartphones-2013-huawei-ascen

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново!
Страхотни сте, благодаря ви за идеите. Лумиата я гледах, ама тя май няма светкавица (не, че не мога
е и без нея, ама ей така, за ситуация). А Foxconn InFocus М2 направо ме разби, но никъде не видях да го продават. Къде го има това чудо на чудесата?
Наистина гледам да е възможно най-евтино (до 140 лв макс), аз акоимах пари и други неща щях да гледам и избирам. А какво мислите за Noklia Ahsa 503 ( гледам има 5 MP и светкавица)

Редактирано от Сисинка (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново!
Страхотни сте, благодаря ви за идеите. Лумиата я гледах, ама тя май няма светкавица (не, че не мога
е и без нея, ама ей така, за ситуация). А Foxconn InFocus М2 направо ме разби, но никъде не видях да го продават. Къде го има това чудо на чудесата?
Наистина гледам да е възможно най-евтино (до 140 лв макс), аз акоимах пари и други неща щях да гледам и избирам. А какво мислите за Noklia Ahsa 503 ( гледам има 5 MP и светкавица)

Ето от тук можете да го закупите в момента: 

foxcon infocus m2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето от тук можете да го закупите в момента: 

foxcon infocus m2

Това ще е голяма тухла, ако е вярно, че тежи 303 гр :)

P.S. Аха, ставало дума за теглото на целия пакет.

А и май вече е изчерпан по онлайн-магазините.

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново!

Здравейте, ако си мислите че евтинджосите, като имат посочени като параметри 5 Mpix камера и вече ще имате качество... жестоко се лъжете!

Взимайте 535 и да се приключва и знайте, че евтиното винаги излиза по-скъпо! То за тези пари, които търсите на един свястен телефон само екрана не може да я покрие исканата от Вас цена....

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 за LUMIA 535, най доброто за този бюджет. Има и светкавица, както и предна камера, която също е 5MP. Останалите компоненти са повече от добри за тази цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето 535 на свободна продажба без преподписване на договор е 200лв а бюджета е 150 ако правилно съм разбрал.

Между другото Зора предлагат някакво чудо наречено X-TREMER X40 BLACK/WHITE за 109лв. на хартия изглежда добре.

ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Размер на екрана, inch: 4
Размер на екрана, см: 10.16
Резолюция: 800x480
Процесор: Dual Core 1.0 GHz
Диск GB: 4GB
RAM GB: 512MB
Вид: CAPACITIVE TOUCH SCREEN
Други: OS Android 4.2.2
Други: Dual Sim / Dual Standby, GSM/GPRS
Други: WCDMA 3.75G (HSDPA+ 21Mbps, HSUPA+ 5.76Mbps)
Други: GPS, A-GPS, WLAN(Wi-Fi), BLUETOOTH
Други: 5MP rear / 2MP front camera
Други: microSD card slot, Micro USB 2.0
Гаранция: 24 м.
Редактирано от П.е.т.ъ.р (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехо, в Продавалника ми предложиха нов Sony Xperia L C2105 за около 120 лв, само дето няма гаранция. Изглежда готино, вие какво мислите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ехо, в Продавалника ми предложиха нов Sony Xperia L C2105 за около 120 лв, само дето няма гаранция. Изглежда готино, вие какво мислите?

Направо се чудите де да си загубите парите. Точно от продавалник не ви съветвам да си купувате. Другото: На Вас ви трябва нов телефон, а не такъв, който не знаете през какво е минал за да отиде на страниците на продавалника. В крайна сметка вие решавате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Sony Xperia L C2105 е музеен експонат. От самолет ще ви забелязват, че сте почитател/ка на винтажните джаджи. По-лошото е, че апарата ще ви облъчи с енергетиката на предишния собственик ( резоонно за предмети втора употреба ). Камерата на тази апарат е абсолютна хуйня. Стартира за 5 сек и снима като китайски телефон копие на китайски телефон!

Foxconn е тайвански производител на световни брендови марки. Например, произвеждат телефоните на Apple известни под марката iPhone. Предложения от мен модел е без конкуренция в ценовия диапазон. Все още се намира, но не стартовата цена от 69$, а за 115$. В зададения лимит струва още внимание Xiaomi Redmi 1S. Фотото му доближава възможностите на InFocus М2. Ако вдигнете летвата на 150$, може да покажите качествени снимки и въпрос на вкус с Foxconn InFocu M810. Главен акцент е задна камера в добавка от стъкло. Ако залитнете по втора ръка целете се в флагманите на Galaxy. SII ще ви удолетвори, но S3 повече, при S4 нещата еволюират, а S5 все още е на върха. Тук въпрос на късмет. Притежавам тази поредица и причината да ги имам бе възможностите на камерита пред конкурентните модели.

Един съществен нюанс.
Китайците отдавна схванаха, че нагло копиране на топови модели и дъмпингови цени ще ги доведе до кривата круша. Започнаха да инсталират качествени екрани, силни батерии, хардуер и качествени фото-сензори на Samsung или на Sony. Но, но, така и не могат да развият пълните им възможности. Разните елефони, улеофони и прочие фекалии инсталират сензор от Galaxy S4, a на практика куци фотографии. Тъпее им софтуера! Това важи и за поредната ми придобивка - Meizu M2 Note с споменатия сензор от Galaxy S4. Зле по сравнение с samsung-a.

Не обръщайте внимание на компетенцийките, които живеят в този подфорум. Те наакаха темата ви, за да трупат мнения, но вътрешно в себе си също мечтаят за телефон, който да ги отличи от тълпата.

Да бъде силата с вас  ...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви! Аз понеже още гледам и се чудя. Зная аз, че евтиното излиза скъпо, ама като пустите пари не капят от небето...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам S4, прави страхотни снимки, но е кофти slow motion-а. Между другото, ако се спреш за S4 втора употреба, ти препоръчвам да гледаш да е с гаранция и да не е софтуерно модифициран преди. (ако е така, knox-а ще е на 0х1)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.