Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

На дъното си забелязах че някои кондензатори са по-подвижни от други при допир това нормално ли е? Не са счупени или надути спойката е нормална само, че се клатят повече от другите при оказване на налягане дали това може да е проблем и да се отрази на производителността на машината?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако работи, не е проблем. И освен това, за какво ти е да бараш дъното, при положение, че не това му е употреблението ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че са "по-подвижни", или се "клатят"повече от  другите - означава че, са запоени и оставени с по- дълги крачета. Това не се отразява на нищо, но  ако продължаваш да ги "тестваш", има реална опасност да откършиш някъде нещо и това вече ще се "отрази" сериозно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря защото четох някъде че дори без кондензатори дъното пак работело и се зачудих как е възможно и си викам ако не работи поне ще знам от какво е на ако работи и със счупен кондензатор то тогава....Аз не ги тествам само при поставянето на дъното го забелязах докато слагах частите без да исках закачих един кондензатор и ми си стори че се движи повече от другите и си викам да ни би пък аз дъ съм го повредил като слагам частите

Редактирано от Юлиян Ганчев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, по-внимателно следващия път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще съм внимателен ама нали знаете то веднъж се случва ако съм го прецакал няма следващ път затова се притесних благодаря

Няма да ги барам вече просто исках да знам че проблема е ако се счупят нали така в противен случай няма проблем докато има връзка с двата крака нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.