Премини към съдържанието
Marty Mihailov

Ръчна изработка на нещо приличащо на буфер

Препоръчан отговор

Здравейте, имам някакви тонколонки ( нямам на идея какви са мога да кача снимки ако е нужно ) и искам да си направя хубав бас, ако имате някакви идеи/решения, моля  пишете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То си трябва и изчисленя, не само да нарежеш дървото и да го заковеш. За тази работа си има хора които си правят тези неща, като за начало трябва да разполагаш с говорителите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже нищо не разбираш - да си купиш готово изделие. Или да платиш на някого.

Погледни кой раздел за какво е, този определено не е за озвучаване. И ползвай търсачката, има поне 50 теми за същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да си направиш просто нещо с твоите ръце (като за първи път надали ще се получи добре), разбирам те - и аз понякога искам да си направя нещо сам и в повечето случаи после си го купувам, за да ми върши и работа :D

А бюджетно мога да ти предложа да си закупиш буфер втора употреба от "старата школа" ако мога така да се изразя. Има специализирани форуми, в които търговци продават само професионална и полупрофесионална техника на доста добри цени - пример аз си купих много сносни (за панелка са все пак) колони (2 на брой) + усилвател за 250 лева, колоните са IQ, който разбира знае, че са любителски клас, но доста добро качество нищо общо с днешните еднодневки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да си направиш просто нещо с твоите ръце (като за първи път надали ще се получи добре), разбирам те - и аз понякога искам да си направя нещо сам и в повечето случаи после си го купувам, за да ми върши и работа :D

А бюджетно мога да ти предложа да си закупиш буфер втора употреба от "старата школа" ако мога така да се изразя. Има специализирани форуми, в които търговци продават само професионална и полупрофесионална техника на доста добри цени - пример аз си купих много сносни (за панелка са все пак) колони (2 на брой) + усилвател за 250 лева, колоните са IQ, който разбира знае, че са любителски клас, но доста добро качество нищо общо с днешните еднодневки.

Да това е много уместно решение, нали все пак бих пробвал да си направя ( ако не се получи купувам 1 и здраве да е .. )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.