Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя според вас е най-добрата програма за записване на CD/DVD

Препоръчан отговор

• Отговори 54
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Power2go и burnatonce, която е много симпатична програма, но има някои проблеми и затова ползвам по-често първата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега пробвах Ashampoo Burning Studio 5 и съм доста доволен от нея.Програмата си е доста добра,а относно Nero-то е доста ненужна и е много голяма(към 200MB след инсталиране),докато Ashampoo Burning Studio 5 е 17MB.

Редактирано от cjival (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nero,но ако трябва да копирам диск за мен най добрата е CloneCD.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nero 7 - Доста са се постарали, въпреки че използвам една десета от функциите й. Все пак съм свикнал с неро от самото начало. Иначе също много харесвам K3B. Даже се чудя от какъв зор правят Nero за Linux при положение, че си има добър аналог

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DeepBurner Ползвам я от една година исъм много доволен, малка, безплатна и записва стабилно.

Намерих я сред препоръчвания софтуер в сайта на LITE ON.

Редактирано от macrobe (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Sonic RecordNow! отдавна вече е собственост на Roxio и се нарича Roxio RecordNow!. Наистина добра програма. И още един глас за Prassi Ones - за мен лично номер едно. Nero-то си седи инсталирано само по силата на навика (ненужно голяма и тежка, ONES записва и по-бързо от нея), най-често ползвам ONES.

ОТ КАДЕ МОГА ДА СИ ИЗТЕГЛА ТАЗИ ПРОГРАМА Prassi Ones

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж сега общо взето най добрата програма е тази с която ти е най удобно да работиш. Повечето тук ще ти кажат ( в това число и АЗ biggrin.gif ) че по добра от неро няма но това е само защото дълги години тя нямаше достоен конкурент. Аз лично те съветвм да пробваш вверсия 6 на неро. Това е моя фаворит :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах Ashampoo Burning Studio 5 и ми хареса. Досега бях с Неро-то. И то е добро ама има много излишни работи, които даже не съм ги ползвал и едва ли ще ги ползвам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

За вин-а 100% Nero 6, 7-цата много бавно върви при мен - иначе е отлична. Спомням си че като я слагах касперски пищеше и най-вече затова се върнах на 6-цата

За линукс - K3b

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК! И аз съм склонен да махна нерото, но ми кажете нещо за Label Flash, извън Неро.

Редактирано от Ned_Drag (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз винаги използвам Clone CD. Програмата е доста лека, свикнал съм със нея и ми е много лесно като я ползвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За бърнинг софтуер Nero 7 и Roxio Easy Media Creator 8 .

От това по-добро няма ,но са доста тромави и ако човек ни им използва функцийте по-добре да не ги качва !

Но ако става на въпрос да се бърнне само едно дискче , Alcohol 120 е за предпочитане .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На моя компютър съм с НЕРО 6 и досега ми е скапал само един диск, когато ми изгоря главния предпазител на ел.таблото и апартамента остана без напрежение. :yanim:

А децата записват на другия компютър с CDBurnerXP Pro 3. Директорията и в Program Files е 19,1МВ. Не е малка програмка, но пък е безплатна.

НЕРО 7 ми записваше добре, но пробвах да гледам телевизия и машинката ми се оказа слаба та го махнах и се върнах на 6.

Редактирано от kremon (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Според мен единственото с което NERO превъзхожда конкуренцията е това, че най-разспространената подобна програма в България....=> за тази програма можеш да намериш най-много информация при евентуален проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Според мен единственото с което NERO превъзхожда конкуренцията е това, че най-разспространената подобна програма в България....=> за тази програма можеш да намериш най-много информация при евентуален проблем.

Защо според тебе е най-разпространена в България ???

Според мен най-добра си е Roxio Easy Media Creator с нея съм и досега никакви проблеми

а ако се поровиш би могъл да намериш инфо и за Roxio :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Записвам с Graveman - доста добър и стабилен софт за записване, но също така K3B и Gnomebaker са добри алтернативи за записване на CD/DVD-та под Линукс. Не знам защо повечето като кажете "най-добър" и се почва с Неро и Роксио... да не би само Уин-а да се ползва в БГ.... :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен това е най-новата версия на Nero тоест Nero 7 Какъвто и е автара на lz4jw. :clap:

Редактирано от car (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване