Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ъъъъ да започна направо ...донесаха ми едно телефонче LG P930 HD но без документи без зарядно абе само телефона обаче ми иска някакъв  имейл и парола но ми казаха че за 25 лева ще ми го разкодират но въпроса ми е друг тъи като сега съм с едно телефонче което ще сменям и се чудя дето ще давам 3-400 за друг тел ако оправя тоз ЛЖ-то няма ли да е по добре ще го използвам само за фейсбук вайбър снапчат и 1-2 игрички максимум ще слушам мз на него и ще гледам клипчета и искам като го правя това да не забива защото сегашното телефонче месенджър като ми пише някои понякога не се отваря и не изпищява или пък както си пиша в месенджъра и оп само си излиза и ми забива та туи ЛЖ дали ще ми прави такива проблеми абе кажете си мнението за него  ето и снимка 

IMG_20151019_191618.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъъъъ, нещо "точка", "запетая", главни букви???

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тцтц..брачед ако може да ми отговориш питам сериозно за телефончето недей сега да ме упрекваш защо не съм слагал запетай или точки моля ти се във учелище си слагам точки и запетай и главни букви и тирета и всякви завартулки където им е мястото не бой се :wink12:

Редактирано от Мартин М. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако телефона е краден при включване ще го засекат и ще ти го конфискуват. Освен това не се знае като ти го разкодират как, колко ще работи и т.н

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко неща разбрах от темата... Почти нищо... Кой Ви донесе този заключен телефон? Можете лесно да му направите хард ресет, което изтрива цялата информация от него без тази на SD картата ако има такава по следния начин:

1. Изключете телефона

2. Натиснете едновременно и задръжте power бутона (бутона за включване) и бутона за увеличаване на звука. 

3. От стартиралото се меню изберете опция Factory reset или подобно в зависимост от recovery менюто, което използва телефона.

Обикновено в recovery менюто се навигира чрез бутоните за увеличаване на звука и се избира опция чрез power бутона. 

След това телефона се връща софтуерно в състоянието в което е бил при закупуването освен ако не е сменян ROM-а.

Относно втория Ви въпрос доста е неудачно да сравнявате този телефон с такъв за около 400лв. на българския пазар в момента... Ако не Ви се дават пари за нов и искате да си ползвате този ще е достатъчен за изброените по-горе приложения.

тцтц..брачед ако може да ми отговориш питам сериозно за телефончето недей сега да ме упрекваш защо не съм слагал запетай или точки моля ти се във учелище си слагам точки и запетай и главни букви и тирета и всякви завартулки кадето им е мястото не бой се :wink12:

Ако трябва да се изразя като теб "тцц брачед как да ти се отговори сериозно като не питаш сериозно?"... Нещата в училище не се учат, за да си останат там, а в крайна сметка и да се прилагат. Тези "завъртулки" променят изцяло смисъла на изречението. Да не говорим, че пунктуацията е най-малкия проблем на писането Ви.

Редактирано от Blue Ray (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

натискам ги тея копчета едновременно но телефона просто се включва нормално  и ми излиза същата картинка иска майл и парола 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте отново. По принцип би трябвало да се отваря това recovery меню при така изпълнени стъпки... Отново трябва да натиснете и двата бутона едновременно когато телефона е изключен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко неща разбрах от темата... Почти нищо... Кой Ви донесе този заключен телефон? Можете лесно да му направите хард ресет, което изтрива цялата информация от него без тази на SD картата ако има такава по следния начин:

1. Изключете телефона

2. Натиснете едновременно и задръжте power бутона (бутона за включване) и бутона за увеличаване на звука. 

3. От стартиралото се меню изберете опция Factory reset или подобно в зависимост от recovery менюто, което използва телефона.

Обикновено в recovery менюто се навигира чрез бутоните за увеличаване на звука и се избира опция чрез power бутона. 

След това телефона се връща софтуерно в състоянието в което е бил при закупуването освен ако не е сменян ROM-а.

Относно втория Ви въпрос доста е неудачно да сравнявате този телефон с такъв за около 400лв. на българския пазар в момента... Ако не Ви се дават пари за нов и искате да си ползвате този ще е достатъчен за изброените по-горе приложения.

Ако трябва да се изразя като теб "тцц брачед как да ти се отговори сериозно като не питаш сериозно?"... Нещата в училище не се учат, за да си останат там, а в крайна сметка и да се прилагат. Тези "завъртулки" променят изцяло смисъла на изречението. Да не говорим, че пунктуацията е най-малкия проблем на писането Ви.

:clown:

Редактирано от Мартин М. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислих си да му отговоря, но ти ме изпревари...;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислих си да му отговоря, но ти ме изпревари...;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пуснах тема с надеждата да ми помогнете и с намерението да не се заяждам но Вайпър ме упреква че съм писал без запетай точки и главни букви голям критик си голяма работа че не слагам препинателни знаци това затруднява ли те да прочетеш написаното от мен ? това че пиша така не означава неуважение от мен към вас :no-no: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти нещо май... Писах ти по-горе какво да направиш отговаряш с изречение един ред и правиш нас виновни за неграмотността ти. Казах го, но пак ще го кажа тези т.нар. от теб "завъртулки" променят изцяло смисъла на изречението. Хайде сега да се стремим да пишем само по темата какво ще кажете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

виж тоя клип дали няма да ти помогне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В първото мнение е прикачена и снимка от нея се вижда че телефона е със спукан, абе направо натрошен дисплей. Има и пропуснато обаждане тоест някой си го търси.

Не беше ли против правилата на форума да се помага при опит за кражба!? 

Авторе по добре направи опит да го върнеш на собственика, да знаеш че има начини дори и да върнеш фабричните настройки, да изхвърлиш сим картата телефона да се проследи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мартинее, Мартине! Върни на човека телефона, че 100% са му важни нещата в него. Ако не го е синхронизирал и контактите са само в телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе,хорааааа.........тел-а ми го донесоха от Германия в това състяние,вече съм го отблокирал,но имам др.проблем и да не пускам др.тема ще пиша тук.Ами значи когато реша да направя снимка и вляза в камерата ми изписва "Монтирайте вашата външна СД-карта",значи напрактика тел-а записва снимките в картата памет която дефакто нямам,а когато си проверя колко е остатъчната памет на тел-а излиза,че имам 1гб300мб.Що така ?

И още нещо,значи когато влизам във фейсбук приложението ми се отваря за 1 секнда и ме прехварля на моб.версия в браузъра автаматично :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Мартин М. написа:

Абе,хорааааа.........тел-а ми го донесоха от Германия в това състяние,вече съм го отблокирал,но имам др.проблем и да не пускам др.тема ще пиша тук.Ами значи когато реша да направя снимка и вляза в камерата ми изписва "Монтирайте вашата външна СД-карта",значи напрактика тел-а записва снимките в картата памет която дефакто нямам,а когато си проверя колко е остатъчната памет на тел-а излиза,че имам 1гб300мб.Що така ?

И още нещо,значи когато влизам във фейсбук приложението ми се отваря за 1 секнда и ме прехварля на моб.версия в браузъра автаматично :eek:

Абе, "човеко"... Браво на теб, или се справи в кражбата, или не си много способен за сътворяваш интересни лъжи. Какво защо така? Защо ти е толкова паметта ли? Толкова имаш свободна и достъпна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.