Премини към съдържанието
vladislav0981

Как да изтрия заключените снимки на samsung galaxy grand neo

Препоръчан отговор

Това е от AutoBackup, нали ? Ако е така, влизаш в Диск (приложение) и ги търсиш там за да ги изтриеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това са пиктограми, генерирани от пикаса. трият се елементарно, ако картатата на фона се моунтне към линукс ОС-ма.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това са пиктограми, генерирани от пикаса. трият се елементарно, ако картатата на фона се моунтне към линукс ОС-ма.

Няма да стане. Те са в облак. И мен ме дразнеха и знам за какво става дума и как се махат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти от опит ли говориш или просто държиш твоето магаре да е мъжко?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти от опит ли говориш или просто държиш твоето магаре да е мъжко?

От опит. Ако искаш, като ми пристигне дисплея, ще ти направя и видео как се трият от облака. А този облак е AutoBackup-а на Google.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на Tue Oct 20 2015 22:11:51 GMT+0300, niki292002 написа:

Това е от AutoBackup, нали ? Ако е така, влизаш в Диск (приложение) и ги търсиш там за да ги изтриеш.

Точно това направих,от  тогава са ето такива сиви, пък преди това бяха със снимки.

на Tue Oct 20 2015 22:11:51 GMT+0300, niki292002 написа:

Точно това направих,от  тогава са ето такива сиви, пък преди това бяха със снимки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.