Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Взех си нов телефон и вътре имаше запаметен контакт??  Какво ще рече това ми е изключително чудно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех си нов телефон и вътре имаше запаметен контакт??  Какво ще рече това ми е изключително чудно

Не са възстановили фабричните настройки след предишното използване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Едно от нещата за които се сещам е... да е бил на друг собственик преди Вас. Другото, някой от магазина да си е "играл" с него и да е забравил да го изтрие. Нали има гаранция телефона? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно от нещата за които се сещам е... да е бил на друг собственик преди Вас. Другото, някой от магазина да си е "играл" с него и да е забравил да го изтрие. Нали има гаранция телефона? 

Ако и стария му телефон е с Android и е включил автоматично архирвиране (Google) то ще му го върне и тука. Ако си е влязъл в Google акаунта, най-вероятно е започнало възстановяване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се сещам , че явно е ползван този "нов" телефон..Ама и да отида там (има си гаранция) какво ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се сещам , че явно е ползван този "нов" телефон..Ама и да отида там (има си гаранция) какво ? 

Е нали ти беше изключително чудно ?
Какво всъщност очакваш, питайки тук ?

Редактирано от Ken (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали е възможно да е от нещо друго евентуално .. ЛОЛ. И изобщо какво се прави в такава ситуация

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали е възможно да е от нещо друго евентуално .. ЛОЛ. И изобщо какво се прави в такава ситуация

Какво се прави ?
Пита се по форумите, докато му изтече гаранцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще бъда малко груб, ама давате ли си сметка, че пустате тема, в която си противоречите и задавате тъпи въпроси? Като видяхте, че има запаметен контакт, защо веднага не отидохте в магазина?

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще бъда малко груб, ама давате ли си сметка, че пустате тема, в която си противоречите и задавате тъпи въпроси? Като видяхте, че има запаметен контакт, защо веднага не отидохте в магазина?

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата го каза добре, ти още питай по форумите. Просто отиди в магазина и им кажи, а от там би трябвало да ти го сменят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само автора не спомена, какъв е контакта. Ако е бил запечатан, по-добре веднага да отива в магазина. Но, ако е нил мостра, още по-бързо да отива в магазина. (така ми бяха изпратили таблета от виваком преди 2 години, бил е мостра, видимо надраскан, следи от изпускане и не е направен опит за изчистване)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.