Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

sissqeue

Въпрос за нов телефон

Препоръчан отговор

Взех си нов телефон и вътре имаше запаметен контакт??  Какво ще рече това ми е изключително чудно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех си нов телефон и вътре имаше запаметен контакт??  Какво ще рече това ми е изключително чудно

Не са възстановили фабричните настройки след предишното използване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Едно от нещата за които се сещам е... да е бил на друг собственик преди Вас. Другото, някой от магазина да си е "играл" с него и да е забравил да го изтрие. Нали има гаранция телефона? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно от нещата за които се сещам е... да е бил на друг собственик преди Вас. Другото, някой от магазина да си е "играл" с него и да е забравил да го изтрие. Нали има гаранция телефона? 

Ако и стария му телефон е с Android и е включил автоматично архирвиране (Google) то ще му го върне и тука. Ако си е влязъл в Google акаунта, най-вероятно е започнало възстановяване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се сещам , че явно е ползван този "нов" телефон..Ама и да отида там (има си гаранция) какво ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се сещам , че явно е ползван този "нов" телефон..Ама и да отида там (има си гаранция) какво ? 

Е нали ти беше изключително чудно ?
Какво всъщност очакваш, питайки тук ?

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали е възможно да е от нещо друго евентуално .. ЛОЛ. И изобщо какво се прави в такава ситуация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали е възможно да е от нещо друго евентуално .. ЛОЛ. И изобщо какво се прави в такава ситуация

Какво се прави ?
Пита се по форумите, докато му изтече гаранцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще бъда малко груб, ама давате ли си сметка, че пустате тема, в която си противоречите и задавате тъпи въпроси? Като видяхте, че има запаметен контакт, защо веднага не отидохте в магазина?

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще бъда малко груб, ама давате ли си сметка, че пустате тема, в която си противоречите и задавате тъпи въпроси? Като видяхте, че има запаметен контакт, защо веднага не отидохте в магазина?

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата го каза добре, ти още питай по форумите. Просто отиди в магазина и им кажи, а от там би трябвало да ти го сменят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само автора не спомена, какъв е контакта. Ако е бил запечатан, по-добре веднага да отива в магазина. Но, ако е нил мостра, още по-бързо да отива в магазина. (така ми бяха изпратили таблета от виваком преди 2 години, бил е мостра, видимо надраскан, следи от изпускане и не е направен опит за изчистване)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Radoslav Karacenov
      Здравейте! Предстой ми да си закупя нов телевизор и понеже не съм много наясно с технологиите на телевизорите,бих искал ако може да дадете мнение 🙂 .

За сега съм се спрял на три телевизора, Сони,Самсунг и ЛГ, ако може да кажете нещо и за операционните системи (смартфона ми е с Андроид,ако има значение).

Ето ги и моделите на който съм се спрял:
      https://www.technomarket.bg/televizor/sony-kd-49xf7596-baep-smart-uhd-led-tv-09165227
      https://www.technomarket.bg/televizor/samsung-ue-49nu7172-uxxn-uhd-smart-tv-09164650
      https://www.technomarket.bg/televizor/lg-49um7400-smart-uhd-led-tv-09174919

Приемам и други предложения ако има 🙂

• от илия кочев
      Здравейте!!!!!!!!
      Имам нужда от помощ!!!!
      Имам лаптоп Sony Vaio VPCEJ2Z1E.
      Купен е втора употреба.
      Характеристики
      intel core i5 2430m
      Nvidia 410M 1GB
      8GB Ram
      1TB hard disk
      Windows 7 ultimate 64 bit
      Проблема е следния понякога когато сърфирам из интернет или играя някоя игра (cs go) Лаптопа ми замръзва (екран,светлини) и за да го оправя трябва да задържа бутона за изключване или пък става черен екрана.
      Рамта е тествана нищо и няма - Процесора е тестван нищо му няма - Видеото е тествано нищо му няма - Хард диска е купен наскоро и нищо му няма.
      Предложения на какво може да се дължи това ?
      Благодаря за вниманието!!!!!!!

• от silfidan
      Здравейте. 
      Пратиха ми снимка през Скайп и сега тази снимка не мога да я изтрия от галерията ми в телефона. 
      Изтривам я. Тя изчезва и след секунди пак се появява в телефона ми на същото място в Галерия.
       Каква е причината? Как да я изтрия? Възможно ли е да е някаква скрита проследяваща програма или нещо подобно? Взех да се притеснявам...не е нормално да се изтрива и пак да се появява.
      Ще прикача какво пише в Подробности на снимката, които се появяват след като плъзна снимката нагоре....

• от ryapov
      Здравейте, малко история : купих си китайски телефон, като го включих си вкарах акаунта в гугъл, но НЕ ми свали контактите от там, та трябваше ръчно да ги въвеждам. Наистина нямаше никаква опция. Писах на търговеца и той ми изпрати друг телефон, който си работи супер.
      Сега за първиа телефон, има андроид 5.1 , искам да му кача андроид 7. Някой може ли да ми каже как да го направя ? Пробвах със сервиз, но не живея в България и нищо не направиха в сервиза. Искам да си кача по-нов андроид и моля за подробна консултация , стъпка по стъпка /ама наистина като за глупак/  как да го направя. И да се прецака телефона - голям праз, имам си работещ, но поне нещо ще науча.
  • Дарение

• Добави ново...