Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

AresP

HP Probook 450 G1 драйвъри за Windows 7 Professional

Препоръчан отговор

Здравейте пичове, лаптопа ми даде син екран на два пъти последните 2 дни, не съм го натоварвал, не е загрявал, не съм и инсталирал нищо ново. Пуснах тестове на RAM-a и HDD-a, всичко е ОК. Човек от сервиза на HP ми каза, че най-вероятно е чипсет драйвър. Пробах да ъпдейтна-показва ми, че всичко е up to date въпреки, че на properties ми показва по-стар модел драйвър от този на сайта. Та, имам два въпроса :

1. На сайта на производителя няма драйвъри за Windows 7 Professional 64 за моя лаптоп, само за Windows Home Basic/Premium 64, кои да сваля? Предполагам едните са съвместими, защото преди време бях с Ultimate и ми го преинсталираха с Professional, понеже нямало драйвъри за него.

2. Как точно се преинсталират драйвъри на дъно, щото са много, всичките ги махам, рестартирам, инсталирам новите? 

Благодаря Ви предварително!

Редактирано от AresP (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А би ли споделил какво пише на сините екрани. Защото така само с кристалната сфера може да е каже кой прричинява проблема.

А драйвъри за Windows 7 Professional 64-bit - тук.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А би ли споделил какво пише на сините екрани. Защото така само с кристалната сфера може да е каже кой прричинява проблема.

А драйвъри за Windows 7 Professional 64-bit - тук.

image.jpg

Редактирано от AceAce (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи една снимка на devmgmt.msc. Има ли устройства с (!) или с (?)

Едит: имам съмнения за проблемен мрежов драйвър.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

devide manager ли имаш предвид? Под System devices всичко е изрядно, без (!) или (?) Може ли да поясниш за мрежовия драйвър?

Кои точно да махна за да инсталирам новите драйвъри? Не искам да пипам като не съм сигурен какво правя.

Untitled123.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така може да е полезно да знаете, че и 3-те пъти, когато се случи, беше по време на игра на Dota 2. Играта не товари компютъра, не загрява и върви добре на високи графики. Сега започна да ми забива много, но предполагам е защото минах на безжичен интернет и се получава смущаване на сигнала в блока. 

Edit: Махнах всичко, започващо с Intel(R), инсталирах два от 3-те посочени чипсет драйвъра, за които ти ми даде линк(без този за USB- казва ми, че е за друга операционна система). Единствено ме притеснява, че на  properties пише driver version 9.4.0.1021 (9.7.2013),както пишеше и преди да ги махна, а на сайта на HP пише, че трябва да е 9.4.0.1022 (3.10.2013) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато пуснеш играта виж какви са температурите за всеки случай. Иначе грешката, която ти дава горе е поради проблемен драйвер или поради проблемен хардуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Boiko Borisoff
      Здравейте!Без да искам съм изтрил около 30-40 снимки от телефона (бяха на SD card) както и да е върнах снимките с едно приложение от Google Play, но забелязах,че са замаглени (КАЧЕСТВОТО НА СНИМКИТЕ БЕШЕ ДОБРО И ОРИГИНАЛИТЕ ПО ПРИНЦИП СА ЧИСТИ).Въпроса ми е има ли начин да ги върна default и ако да какъв е?
    • от paliona
      Здравейте.
      Купих китайски телефон Q18 XT2500 .
      Причини много. Няма да се повтори. Но все пак вече е факт.
      Проблема ми е следния. Ще го обясня по подробно.
      След като го стартирам горе в дясно с червен надпис пише "Customization"
      А след като му вкарам сим карта на А1 по средата излиза с червени букви следния надпис.
      "Dear user,the SIM card you insertedis not compatible, please insert the corect SIM card "
      Аз знам какво пише на текста. Но сим картата работи перфектно. Никви забележки. 
      Махам картата надписа изчезва.  Customiazation  стои постоянно .
      Опитах да ъпдейтна андроида. Но е стигнал до версия 8.1 и повече за сега не ми дава. 
      Телефона е чисто нов. Но може би софтуера нещо е бъгав или ..... не знам . С две карти е . Пробвах с две едновременно , но без резултат
      Ще се радвам ако някой може да ми помогне да махна поне този дългия надпис.
      Защото стои постоянно .Без значени дали снимаш или гледаш клип.
      Благодаря предварително .

• от StefanoV08
      Здравейте, след като стартирам компютъра той забива и не иска да зареди уйндоуса, опитвам да вляза в биоса, но също не ми дава проста забива на старта, пробвах с ресет на СМОС, но без ефект

• от Димитър Иванов
      Здравейте колеги! 
      Имам следния проблем с една поща на Thunderbird, в address book когато е дадения човек и натисне някой бутон от клавиатурата например буквата А, му се появява нещо като маркер отпред пред самите контакти, които са му в address book-а и самия прозорец, който е на address book- а забива. Някой срещал ли е подобен проблем. 
      Благодаря предварително!
    • от iva98
      Здравейте, преди няколко дена си закупих нов лаптоп без операционна система - Lenovo Ideapad S145-15IGM. Инсталирах Windows 10 но впоследствие се сблъсках с доста неприятен проблем, а именно че се оказа, че тъчпадът не работи. Въобще не го засича самия лаптоп. Инсталирах всички необходими драйвъри, включително от официалния сайт на Леново Synaptics и Elan, не се показват никакви грешки, когато отворя Device Manager-a, но липсват всякакви настройки що се отнася до тъчпада. Все едно го няма просто. Свързала съм отделна мишка, с която няма проблеми. Освен че липсва настройка в Device Manager-a за тъчпада, липсва и в BIOS, и в Control Panel. Прикачвам съм скрийншоти, от които е видна ситуацията. Опитах с натискането на Fn + F6, отново без резултат. Отделно сканирах за евентуални липсващи драйвъри, но не показва такива. 😔Уиндоусът е 10, х64. 

• Дарение

• Добави ново...