Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Колеги,от 2 дена компа ми прави проблеми.След като пусна Need For Speed Hot Pursuit 2010 и Mass Effect компа се рестартира след около минута игра а в същото време играя Metro 2033,Metro Last Light и Need For Speed Rivals на максимални настройки със часове без да гасне.Направих тест на системата със Aida64 и FurMark и след 10 минути  при натоварване на 100% компа си работи на пушка без да гасне или да се рестартира.От какво може да е ?

Motherboard:Asus M4A87TD

Video:GTX 570 Twinfrozr ll 320bits

CPU:Phenom ll X4 B50 3.51ghz

RAM:8gb 1600mhz

HDD:500gb SATA

Power Supply:Ednet 600W

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излиза ли ти BSOD или направо се изключва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Логиката води до проблемна игра, а не машина.... Намери си читава версия и пробвай пак....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма син екран...просто рестарт.Свалих друг релийз и пак същото

Редактирано от Емилио Радостинов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук и тук има някакви решения за проблеми с играта. Вероятно и от там, от където си я свалил, също има различни коментарии за проблеми.... Явно се налага да почетеш, защото едва ли някой ще помни игра от преди 5 години как се подкарва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е от машината! 3 различни игри свалих и на 3те едно и също. Hot Pursuit,Mass Effect и Fallout 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е от машината! 3 различни игри свалих и на 3те едно и също. Hot Pursuit,Mass Effect и Fallout 3

Темата ти започва със съвсем друг наклон.... Т.е. вървят игри и тестове... Предполагам, че играта е омазала Windows-а ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да преинсталирам ли ?

Като се припомня години на зад, на доста по слаба машина съм инсталирвал почти всички заглавия в които се държи огнестрелно оръжие. Имал съм проблемни игри, но никога не са предизвиквали рестарт. В най лошите случаи са предизвиквали замръзнане на картината със повтаряне на последната фраза. Друг проблем е да остане на черен екран или да ме изхвърли на декстопа с грешка, че е спрял дисплей драйвер. Имал ли съм рестарт, който с времето зачестява, се оправял след почистване на захранването. При последните ми рестарти, почистването не ми помогна. Те продължиха и на края захранването умря тотално. Може да е съвпадение, че на тестовете не се рестартирва а при игри се ресва. Опитай тест за стабилност с aida64, но сложи отметка да се натоварва едновременно и видеокартата с процесора и освен температурата, провери с ръка топлината на вятъра излизащ от захранването. Ако ти се стори доста топъл, е вероятен причинител на тези сривове.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги,от 2 дена компа ми прави проблеми.След като пусна Need For Speed Hot Pursuit 2010 и Mass Effect компа се рестартира след около минута игра а в същото време играя Metro 2033,Metro Last Light и Need For Speed Rivals на максимални настройки със часове без да гасне.Направих тест на системата със Aida64 и FurMark и след 10 минути  при натоварване на 100% компа си работи на пушка без да гасне или да се рестартира.От какво може да е ?

Motherboard:Asus M4A87TD

Video:GTX 570 Twinfrozr ll 320bits

CPU:Phenom ll X4 B50 3.51ghz

RAM:8gb 1600mhz

HDD:500gb SATA

Power Supply:Ednet 600W

Ти ли беше пуснал тема за отключване на ядрата  на процесор до  B50  и после как да го клокнеш? Може и някой от новите ти ядра да не работи добре. Този процесор работи на стокова честота от 3.1GHzОверклокарите да се включват и да ти помогнат. https://www.kaldata.com/forums/topic/246547-отключване-на-ядра-на-phenom-ll-x2-550-black/

За мен проблема е открит.;)

Редактирано от nikolela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти ли беше пуснал тема за отключване на ядрата  на процесор до  B50  и после как да го клокнеш? Може и някой от новите ти ядра да не работи добре. Този процесор работи на стокова честота от 3.1GHzОверклокарите да се включват и да ти помогнат. https://www.kaldata.com/forums/topic/246547-отключване-на-ядра-на-phenom-ll-x2-550-black/

За мен проблема е открит.;)

Не знам вече.По мощните игри летят а тези....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.