Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравеите,аз имам следния проблем с играта,която написах в заглавието.Стигнах до около 40% от геимплея на играта.Но на точно определено място зацепва и спира.Машината ми покрива максималните изисквания(Proc:Intel Core i5-4460 3.2 GHz,Video:Nvidia GeForce GTX 745 4 Gb,Ram:8 GB).Дано някои да каже някакво решение,защото играта много ми се играе.Намерих я наскоро и се запалих,очаквам отговори и благодаря за тях предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта закупена ли е ? Ако не е, купи си я.

Не е закупена,но според мен това няма общо.Няма логика да замръзва,защото не е легална

Редактирано от Petar Todorov_285310 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е закупена,но според мен това няма общо.Няма логика да замръзва,защото не е легална

Провери в коментарите от където си свалил играта. Възможно е да има някаква гимнастика за да преминеш на татък. Спомням си, когаго играх метро 2033, че на едно място се налагаше да се намали резолюцията за да продължиш на татък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери в коментарите от където си свалил играта. Възможно е да има някаква гимнастика за да преминеш на татък. Спомням си, когаго играх метро 2033, че на едно място се налагаше да се намали резолюцията за да продължиш на татък.

Проверих в коментарите,но не видях нещо подобно.Идеята за резолюцията е добра,пробвах намалих я до минимално(800X600),но пак на същото място замръзва и спира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде купи си я и ще видим. Защо ли само хората с пиратски игри се оплакват от неща в този сорт ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и още как. Значи аз си я купих когато излезе. В едната от мисиите си забиваше точно както обясняваш - влизаш в една стая и забива без право на обжалване. Имаше заобикаляне, в мига когато влезе да почнеш да отваряш и затваряш менюто на играта и момента на забиването се прескачаше. Обаче изкараха ъпдейт с кръпка, който може в твоята версия да няма...

Даже се оплаквах тука:

https://www.kaldata.com/forums/topic/192083-mass-effect-3-битката-в-космоса/?do=findComment&comment=2201840

Виж дали случайн не е твоят проблем.

Айде купи си я и ще видим. Защо ли само хората с пиратски игри се оплакват от неща в този сорт ?

Спамиш.

Редактирано от flare (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и още как. Значи аз си я купих когато излезе. В едната от мисиите си забиваше точно както обясняваш - влизаш в една стая и забива без право на обжалване. Имаше заобикаляне, в мига когато влезе да почнеш да отваряш и затваряш менюто на играта и момента на забиването се прескачаше. Обаче изкараха ъпдейт с кръпка, който може в твоята версия да няма...

Даже се оплаквах тука:

https://www.kaldata.com/forums/topic/192083-mass-effect-3-битката-в-космоса/?do=findComment&comment=2201840

Виж дали случайн не е твоят проблем.

Спамиш.

Благодаря ти,взе че се получи идеята ти.Можете да затваряте темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.