Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да попитам какъв може да е проблема, че ми насича играта на моменти. Примерно 5-6 секунди върви перфектно и забива за секунда и пак така...

Играя я от лаптоп Lenovo G580

Chipset :    Intel HM76

Processor : двуядрен  Intel Pentium B960 @ 2200   MHz

Ram: 4GB

Video card: вградена: Intel(R) HD Graphics външна: Nvidia Geforce 710m

Имам същия проблем и с Battlefield 3

Базовата ми оценка на Windows 7 e 3.3

Редактирано от URIEL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално е да ти насича. Играеш я на лаптоп. Даже е хубаво да спреш, за да не го съсипеш.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв може да е проблема ли. Колега, смешно звучи като се замислите дори, че Ви е тръгнала. С такива изисквания дори ми звучи като чудо. 
Ето да прегледате какви са минималните изисквания за играта, тези, от които Вие сте доста далечко:

CPU:Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
CPU Speed:Info
RAM:4 GB
OS:Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
Video Card:NVIDIA GeForce 9800 GT 1GB / AMD Radeon HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card:Yes
Free Disk Space:65 GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Ако наистина си цените лаптопа ,по-добре не го натоварвайте! С тези изисквания дори не бих погледнал игра ,като Grand Theft Auto освен ,ако не е San Andreas или по-стара! Просто няма как да искате чудо от този Бизнес лаптоп ,ако мога и така да го нареча! :)

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта изисква много РАМ, аз съм с 6ГБ и ми я гълта почти всичката, а и процесорът е доста слабичък. Не мъчи машинката, за добро е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с intel core i3 3110m,8 РАМ и Nvidia Geforce 710M 2GB.Играя я на Low settings и от време на време насича като кадрите не падат под 20 в секунда.Така че не е добре да ги тормозим лаптопите те все пак не са за игри.

Редактирано от COD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и така да е. По принцип когато го купих нямах тея проблеми. Всички си вървяха перфектно. След последната преинсталация преди 2 месеца започнаха проблемите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драйверите инсталка ли? 

Ама не те хората ти казаха, че на тоя лаптоп няма как да не лагва ;) 

Редактирано от VladkoJ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.