Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !! Искам да ми дадете съвет спрял съм се на 3 модела смартфони : http://www.telenor.bg/bg/private/device/view/htc-desire-820 ,http://www.telenor.bg/bg/private/device/view/lenovo-vibe-x2, http://www.telenor.bg/bg/private/device/view/samsung-a500f-galaxy-a5

Сега съм с Нокия XL просто като инфо :)

Трябва да е на лизинг и да е през теленор !

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И относно какво искаш съвет ? За какво ще ползваш телефона ?

Да знаеш, че HTC-то е доста големичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти препоръчвам леновото. Напоследък доста почнаха да ме изненадват с хубавите си новоизлезли устройства. Няма да съжаляваш за избора си. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И относно какво искаш съвет ? За какво ще ползваш телефона ?

Да знаеш, че HTC-то е доста големичко.

просто като бързина как са, насичане снимки и така ... иначе като характеристики са г/д еднакви .. леновото ме кефи на външен вид

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, перепоръчвам ти да вземеш Lenovo Vibe X2. Като хатрактеристики е по добър от HTC Desire 820.

Плюсове:

SIM Карта: 2 СИМ карти - което си е удобство

Дисплей: IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors

Резилюция: 1080 x 1920 pixels (~441 ppi pixel density)

Процесор: 8Х Quad-core 2.0 GHz Cortex-A17 & quad-core 1.7 GHz Cortex-A7

Памет: 32GB и 2GB RAM

другото ще го разгледаш в линка по доло

Ето ти и сравнение междо двата модела

Малко по скъп от HTC Desire 820 е но си засложава пари.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защита 

Corning Gorilla Glass 3

нз само това колко е от значение(HTC-то го има), защото сега нали имат и тези новите стъклени протектори ... Нз но четох някъде, че леновото от теленор е с 1 сим карта но може и да се бъркам
Редактирано от Петър Иванов Гюров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само за сведение накрая взех Sony M4 Aqua .... засега съм много доволен  някой ако има въпроси да пита :)  Лек ден на всички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Svetlio88
      Здравейте!
      Препоръчайте смартфон до 300 лв. (това ми е абсолютния таван), който да е задължително с дисплей 5.5", тъй като големият дисплей е важен за мен.
      За момента се колебая между следните модели:
      1. Xiaomi Redmi Note 5А Prime 
      Операционна система: Android 7.1 Nougat
      Дисплей: 5.5" (1280x720) IPS
      Процесор: 8x Cortex-A53 (1.4 GHz)
      Оперативна памет: 3 GB
      Вградена памет: 32 GB
      Камера: 13 MP
      Добри параметри като за парите, които мога да отделя, но като кажа името на марката много хора ме гледат с недоумение
      2. Xiaomi Redmi Note 5А
      Операционна система: Android 7.0 Nougat
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.4 GHz)
      Оперативна памет: 2 GB
      Вградена памет: 16 GB
      Една идея по-евтина алтернатива на горния, компромис с параметрите.
      3. Meizu M3 Note
      Операционна система: Android 5.1.1
      Дисплей: 5.5" (1920x1080) LTPS IPS
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.8 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Оперативна памет: 3 GB
      Вградена памет: 32 GB
      Добри параметери като за парите си, но тази марка поне за мен е напълно непозната и се съмнявам в качеството, предвид ниската цена. 
      4.  Meizu U20
      Операционна система: Android 6.0
      Дисплей: 5.5" (1920x1080) LTPS IPS
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.8 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Сходна цена с горния, но по-малко памет?? Тук дилемата е по-малко памет и Андроид 6 при У20 срещу повече памет, но андроид 5.1.1 при М3 Ноут.
      5. HTC Desire 728G
      Операционна система: Android 5.1.1
      Дисплей: 5.5" (1280x720) Super LCD2
      Процесор: 8x Cortex-A53 (1.3 GHz)
      Оперативна памет: 1.5 GB
      Камера: 13 M
      По-популярна марка, за качество незнам. Това е телефон, който ми харесва най-много чисто визуално, особено варианта с белия панел. Бих се радвал ако разясните дали операционната система Android 5.1.1 е "минус" за този телефон спрямо Android 7.1 при Xiaomi. Първоначално се бях спрял на HTC, но бюджетните модели гледам са доста стари.
      6. HTC Desire 820
      Операционна система: Android 4.4.2
      Дисплей: 5.5" (1280x720) LCD
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.5 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Това е телефон, който наистина ми харесва много като дизайн. Но се замислям, защото самия модел май е старичък, а и Android 4.4.2 също, при наличие на 7 версия при други смартфони.
      7.  ASUS ZenFone Go ZB552KL
      Операционна система: Android 6.0
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.3 GHz)
      Като марка Асус я харесвам много и бих заложил на нея, независимо дали е за смартфон или лапоп. Този модел е по-ниска цена от всички гореизброени модели, разбира се това е и компромис с параметрите, но пък имам доверие в марката.
      Това са моделите, на които съм се спрял, но не се ограноичавам само до тях. Вероятно има и други подходящи модели и марки.
      Приоритет при избора ми е наличие на 5.5" дисплей и приемливо качество на материалите, от които е изработен. Първите модели предполагам са по-бюджетни и съмнителни поне за мен марки, но вероятно по-нови модели. Последните (HTC и Asus) са по-познати и класически модели, но вероятно по-стари. С различните версии на Андроид не съм запознат, така че разчитам на Вас  
      Благодаря предварително на всеки!
    • от Jesus Kostov
      Здравейте, преди седмица си изгубих телефона или са ми го откраднали, направо няква мистерия се получи, просто изчезна.. Веднага след това си влезнах в гугъл профила от друг телефон за да намеря телефона си и ми показва, че го локализира в един блок, веднага след което запалих колата и отидох на това място, потърсих отпред пред блока, скамейки, маси, пакринг място и т.н., а като се има напредвид, че аз изобщо не съм посещавал това място преди, вероятно някой ми го е откраднал и този някой живее в този блок, в който ми показва gps-а, но аз не мога да влезна във входа и да чукам на всеки апартамен и да ги питам дали са намирали телефон.. не че някой ще ми каже и да го е взел.
      Отидох в полицията, в 12:00 през ноща, в същия ден да съобщя за телефона, дори им показах къде ми го вади gps-а. Те ми казаха, че трябва да изчакам 7 дена и тогава да подам жалба и да донеса кутията на телефона, на тази кутия имало Imei код и чрез този код ще го проследят. Прибрах се аз и веднага започнах да търся как да го намеря с този Imei код по мой си начин, но явно няма как, защото това е защитена база дани. Дори търсих из deepweb-а и пак нищо. Таа ако имате някакви идеи как да го намеря, какво да пробвам, какво да правя ще ви бъда много благодарен, защото имам силно чувство, че ченгетата никва няма да я свършат, имам предвид, че не им се занимава с изгубени, откраднати и т.н. телефони ... (телефона е Xiaomi Mi A1)
    • от hristov1982
      Интересува ме следния huawei p9. Може и samsung galaxy s7 edge и lg g5 или някакъв друг. Искам да заменя моята нокия за такъв, допада ми визията, не търся някакви мега неща. Ще го ползвам за стандартното - снимки, интернет, разговори и някой друго приложение.
    • от Foggy Master
      Здравейте на всички!!! Предпразнично бих искал да купя нов телефон, тъй като успях да счупя моя S7 Edge на асфалта докато говорих с един приятел. Още ме е яд, ама все пак трябва са си взема друг. За разлика от повечето потребители, аз бюджет нямам. Може би се брои, че не ми се дават повече от 1800 лева....  Ще ми трябва повече за камера, защото правя доста снимки. Доста нови модели излязоха и не знам кой от всички да избера. Други екстри не са ми нужни, но не искач някои евтин, за да се развали като един A7 2015. Ще ви бъда много благодарен ако има отзиви
    • от GhostRider69
      Здравейте! Търся най - доброто, което може да се намери в сайта на Виваком, на изплащане (до 20лв някъде, може и малко отгоре), с план Smart S+. Благодаря предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.