Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте от няколко дена имам проблем, когато искам да вляза в някой сайт ми изписва: unable to connect, успявам да вляза единствено в Фейсбук и ютуб, на windows 8,1 съм... Някакви решения?

unable.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени DNS-то с гугалското 8.8.8.8.

Редактирано от Stilian Hadzhiev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от CHUSHKII
      Имам проблем с фрапс. При отваряне ми крашва и излиза следното: There was a problem intializing directX 9. Please ensure your video drivers are up to date and you have the latest versin of directX installed.
    • от FuriousBanana
      Здравейте! Трябва ми USB Wi-Fi Adapter за компютър. Разстоянието между рутера и компютъра е около 4 метра и половина, минава през 2-3 стени. Не знам дали тази информация е нужна, но download-ът ми е 25mbps, а upload-ът ми е 30mbps.Компютърът е нов и още не пристигнал и не съм решил още дали ще бъде windows 7 или 8.

П.С:Трябва ли usb адаптерът да е с антена? 
    • от FuriousBanana
      Здравейте! Трябва ми USB Wi-Fi Adapter за компютър. Разстоянието между рутера и компютъра е около 4 метра и половина, минава през 2-3 стени. Не знам дали тази информация е нужна, но download-ът ми е 25mbps, а upload-ът ми е 30mbps.Компютърът е нов и още не пристигнал и не съм решил още дали ще бъде windows 7 или 8.П.С:Трябва ли usb адаптерът да е с антена? 
    • от Venci Velikov
      Здравейте ,първо моля да ме извините ако съм публикувал темата на грешното място.(Моля модераторите да я преместят ) Искам да ви попитам как може да изкарам звук през DVI изход (DVI-HDMI преходник и влиза в телевизора с HDMI) В натройките ми засича телевизора но пише че не е свързан ,четох  някъде в интернет че тябвало да се нагласи да излиза аудиото и през 3,5 мм букси и през DVI едновременно ..... ето и снимка на аудио настройките ми http://prikachi.com/images.php?images/116/6633116Z.png Edit : Като включа и изключа кабела ми излиза това http://prikachi.com/images.php?images/112/6633112C.png
    • от Venci Velikov
      Здравейте искам да си ъпдейтна windows installera четох че доста от бъговете са изчистени в новите версии и има добавени функции и искам да мина към http://www.microsoft.com/bg-bg/download/details.aspx?id=8483 .
      Бихте ли ми казали как се ъпдейтва благодаря предварително.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.