Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здрасти. Предложете добър съндък за около 150 лева.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах дали става въпрос само за компютърна кутия или за компютър на старо.

Това е предложението от мен Dell Optiplex 755

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега Александров. Моля да поясниш точно за какво става на въпрос, защото така темата и заглавието не са ясни.

ПП: Редактирах заглавието на темата. Сега вече колеги могат да дадат мнения.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кутия. За това казвам съндък :)

Компютри на старо сега не ми трябват имам няколко и от тях. Но просто ще сменям кутията на този от подписа като ми трябва да е широка поне 205мм за да се събере охладител NH-D15 Захранването ще е FD Integra M500 което е компактно. Но от толкоз много съндъци не мога да реша.

http://www.amazon.co.uk/Zalman-Z11-Plus-Installation-Anti-Vibration/dp/B007C008L2/ref=sr_1_14?ie=UTF8&qid=1445579067&sr=8-14&keywords=pc+case

http://www.amazon.co.uk/Fractal-Design-Define-R4-Case/dp/B008NFWNFO/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1445579456&sr=8-3&keywords=pc+case+fractal+design

Не знам и аз.. Ако имате по-добри предложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти. Предложете добър съндък за около 150 лева.

И цената е добра,и на стаята ще ти мяза-линк.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да беше дал още 50лв за хубаво захранване и да вземеш кутия за 100лв.

Не мога да ви разбера купувате си кутии по 150-200лв. и някви не особено качествени захранвания спрямо парите които давате за 2те неща...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да беше дал още 50лв за хубаво захранване и да вземеш кутия за 100лв.

Не мога да ви разбера купувате си кутии по 150-200лв. и някви не особено качествени захранвания спрямо парите които давате за 2те неща...

За кое захранване говориш? От подписа ли? Както съм споменал купил съм FD Integra M650 А кутията ми трябва за да мога да навра и NH-D14 охладител и да имам достатъчно място.

Не е зле. Жалко че не я намирам на тази цена в Амазон. Ще трябва да я купя като се прибера в България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кутия. За това казвам съндък :)

Компютри на старо сега не ми трябват имам няколко и от тях. Но просто ще сменям кутията на този от подписа като ми трябва да е широка поне 205мм за да се събере охладител NH-D15 Захранването ще е FD Integra M500 което е компактно. Но от толкоз много съндъци не мога да реша.

http://www.amazon.co.uk/Zalman-Z11-Plus-Installation-Anti-Vibration/dp/B007C008L2/ref=sr_1_14?ie=UTF8&qid=1445579067&sr=8-14&keywords=pc+case

http://www.amazon.co.uk/Fractal-Design-Define-R4-Case/dp/B008NFWNFO/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1445579456&sr=8-3&keywords=pc+case+fractal+design

Не знам и аз.. Ако имате по-добри предложения.

За кое захранване говориш? От подписа ли? Както съм споменал купил съм FD Integra M650 А кутията ми трябва за да мога да навра и NH-D14 охладител и да имам достатъчно място.

Не е зле. Жалко че не я намирам на тази цена в Амазон. Ще трябва да я купя като се прибера в България.

Росене,темата фейк ли е:"Захранването ще е FD Integra M500 "(каквото и да значи това FD Integra M500),  "купил съм FD Integra M650" ?Кулер D15 или D14,щото има разлика във височината или първо купи 15ската,а после 14ската,като при захранванията?Щото,ако си жаден за внимание-има други раздели във форума,които са по-подходящи.Ако не е фейк-пиши ми на лични да ти избера хубаво и подходящо захранване,а и за кутия ще поговорим.:handshake:

Редактирано от dl777 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Росене,темата фейк ли е:"Захранването ще е FD Integra M500 "(каквото и да значи това FD Integra M500),  "купил съм FD Integra M650" ?Кулер D15 или D14,щото има разлика във височината или първо купи 15ската,а после 14ската,като при захранванията?Щото,ако си жаден за внимание-има други раздели във форума,които са по-подходящи.Ако не е фейк-пиши ми на лични да ти избера хубаво и подходящо захранване,а и за кутия ще поговорим.:handshake:

Не е никакъв фейк а просто печатна грешка.

N3YeYsBBHdhsJixd6uCOV8hSZRGZXItNPdMnwkiS

rzR1iVCeGuZkJiz1l46cr6E0m8hurV7ycM26p300

Виж и в тази тема преди да говориш по инерция.

https://www.kaldata.com/forums/topic/1332-похвалете-се-с-компютъра-си/?do=findComment&comment=3222468

Редактирано от Росен Р. Александров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е никакъв фейк а просто печатна грешка.

Относно личното-да.

Не си написал компонентите,които ще вкараш (освен кулера и захранването),предпочитания и дейности,за да ти се избере най-подходяща,затова ти пускам три предложения:

NZXT CA-S340W-B1 Source 340 Midi-Tower Case - Black

be quiet SILENT BASE 800 Case

Cooler Master CMS-693

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно личното-да.

Не си написал компонентите,които ще вкараш (освен кулера и захранването),предпочитания и дейности,за да ти се избере най-подходяща,затова ти пускам три предложения:

NZXT CA-S340W-B1 Source 340 Midi-Tower Case - Black

be quiet SILENT BASE 800 Case

Cooler Master CMS-693

Просто искам качествена кутия с добри възможности за въздушния поток, за добро разпределение на кабели. И тишина. Та нали за това взех Ноктуа дето уж ги водят доста тихи.

Та факта е този захранването колкото толкова дори и да съм сгрешил като съм взел FD Integra

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувам за предложения be quite - играл съм си само че с оранжевата версия, и е изключително добре направена. С много мисъл и качеството на изеаботката е по добро от големия фантом 820. 

Погледни и nanoxia Deep silence. От телефона съм и не мога да дам линк но също е много приятна кутийка и поне в германия много я тачат като цена- качество.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувам за предложения be quite - играл съм си само че с оранжевата версия, и е изключително добре направена. С много мисъл и качеството на изеаботката е по добро от големия фантом 820. 

Погледни и nanoxia Deep silence. От телефона съм и не мога да дам линк но също е много приятна кутийка и поне в германия много я тачат като цена- качество.  

Трябва ми да я има или в Англия или в България. Но май за сега плана е да я купя като се прибера в България. FD Define R5 Titanium ми харесва. Едното предложение на джонката също макар че е малко над бюджета който съм задал. Имам още 7 - 8 дни докато се прибера и да реша кое предложение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм с FD R5. Това е отлична кутия като цена качество и db... също ти я препоръчвам. Ще събереш не само висок охладител но и всяка видео карта независимо от дължината и.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

R5 е ясна, но не е единствената качествана кутия на пазара.

Ето ти Nanoxia-та  ,но аз лично бих си купил тази на be Quite която ти е предложил колегата.Но аз съм им леко фен покрай захранванията,колкото и някои хора да не ги харесват - имал съм само положителен опит с тях.Всички варианти биха събрали D15 така че въпрос на вкус ,какво искаш да гледаш ти години наред над/под бюрото си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ударих на камък с FD Define S.. Няма я никъде в наличност.

Според моя бюджет съм се спрял на това http://www.lc-power.com/produkte/gehaeuse/atx-gaming/pro-917b-titus-x/

До колкото разбрах ги правят в Германия, но въпроса е това нещо дали ще побере обемистия NH-D14. По принцип би трябвало, но какво имат в предвид със Cage Size ?

Редактирано от Росен Р. Александров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler

Абе, я го насипвай в една кутия за обувки(ботуши). :ph34r:
Това е в кръга на шегата естествено.

nh_d15_dimensions.jpg

Би трябвало да влезе, ама все пак тия 200mm габаритна ширина на кутията...

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 07.11.2015, 10:07:17, ExaFlop написа:
  Покажи скритото съдържание

Абе, я го насипвай в една кутия за обувки(ботуши). :ph34r:
Това е в кръга на шегата естествено.

nh_d15_dimensions.jpg

Би трябвало да влезе, ама все пак тия 200mm габаритна ширина на кутията...

Сегашната е Raidmax Stingray B249 на която цялата широчина е 202...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното на какво разстояние е от стената (има ли отместване за кабел мениджмънт и дистанционери за платката).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кабел мениджмънт няма повдигане. А платката е повдигната не повече от 5 милиметра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи би трябвало да си влезе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.