Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Компютърна кутия до 150 лева

Виж решението Разрешен от サムライオートバイ,

Препоръчан отговор

Здрасти. Предложете добър съндък за около 150 лева.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах дали става въпрос само за компютърна кутия или за компютър на старо.

Това е предложението от мен Dell Optiplex 755

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега Александров. Моля да поясниш точно за какво става на въпрос, защото така темата и заглавието не са ясни.

ПП: Редактирах заглавието на темата. Сега вече колеги могат да дадат мнения.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кутия. За това казвам съндък :)

Компютри на старо сега не ми трябват имам няколко и от тях. Но просто ще сменям кутията на този от подписа като ми трябва да е широка поне 205мм за да се събере охладител NH-D15 Захранването ще е FD Integra M500 което е компактно. Но от толкоз много съндъци не мога да реша.

http://www.amazon.co.uk/Zalman-Z11-Plus-Installation-Anti-Vibration/dp/B007C008L2/ref=sr_1_14?ie=UTF8&qid=1445579067&sr=8-14&keywords=pc+case

http://www.amazon.co.uk/Fractal-Design-Define-R4-Case/dp/B008NFWNFO/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1445579456&sr=8-3&keywords=pc+case+fractal+design

Не знам и аз.. Ако имате по-добри предложения.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Решение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да беше дал още 50лв за хубаво захранване и да вземеш кутия за 100лв.

Не мога да ви разбера купувате си кутии по 150-200лв. и някви не особено качествени захранвания спрямо парите които давате за 2те неща...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да беше дал още 50лв за хубаво захранване и да вземеш кутия за 100лв.

Не мога да ви разбера купувате си кутии по 150-200лв. и някви не особено качествени захранвания спрямо парите които давате за 2те неща...

За кое захранване говориш? От подписа ли? Както съм споменал купил съм FD Integra M650 А кутията ми трябва за да мога да навра и NH-D14 охладител и да имам достатъчно място.

Не е зле. Жалко че не я намирам на тази цена в Амазон. Ще трябва да я купя като се прибера в България.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кутия. За това казвам съндък :)

Компютри на старо сега не ми трябват имам няколко и от тях. Но просто ще сменям кутията на този от подписа като ми трябва да е широка поне 205мм за да се събере охладител NH-D15 Захранването ще е FD Integra M500 което е компактно. Но от толкоз много съндъци не мога да реша.

http://www.amazon.co.uk/Zalman-Z11-Plus-Installation-Anti-Vibration/dp/B007C008L2/ref=sr_1_14?ie=UTF8&qid=1445579067&sr=8-14&keywords=pc+case

http://www.amazon.co.uk/Fractal-Design-Define-R4-Case/dp/B008NFWNFO/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1445579456&sr=8-3&keywords=pc+case+fractal+design

Не знам и аз.. Ако имате по-добри предложения.

За кое захранване говориш? От подписа ли? Както съм споменал купил съм FD Integra M650 А кутията ми трябва за да мога да навра и NH-D14 охладител и да имам достатъчно място.

Не е зле. Жалко че не я намирам на тази цена в Амазон. Ще трябва да я купя като се прибера в България.

Росене,темата фейк ли е:"Захранването ще е FD Integra M500 "(каквото и да значи това FD Integra M500),  "купил съм FD Integra M650" ?Кулер D15 или D14,щото има разлика във височината или първо купи 15ската,а после 14ската,като при захранванията?Щото,ако си жаден за внимание-има други раздели във форума,които са по-подходящи.Ако не е фейк-пиши ми на лични да ти избера хубаво и подходящо захранване,а и за кутия ще поговорим.:handshake:

Редактирано от dl777 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Росене,темата фейк ли е:"Захранването ще е FD Integra M500 "(каквото и да значи това FD Integra M500),  "купил съм FD Integra M650" ?Кулер D15 или D14,щото има разлика във височината или първо купи 15ската,а после 14ската,като при захранванията?Щото,ако си жаден за внимание-има други раздели във форума,които са по-подходящи.Ако не е фейк-пиши ми на лични да ти избера хубаво и подходящо захранване,а и за кутия ще поговорим.:handshake:

Не е никакъв фейк а просто печатна грешка.

N3YeYsBBHdhsJixd6uCOV8hSZRGZXItNPdMnwkiS

rzR1iVCeGuZkJiz1l46cr6E0m8hurV7ycM26p300

Виж и в тази тема преди да говориш по инерция.

https://www.kaldata.com/forums/topic/1332-похвалете-се-с-компютъра-си/?do=findComment&comment=3222468

Редактирано от Росен Р. Александров (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е никакъв фейк а просто печатна грешка.

Относно личното-да.

Не си написал компонентите,които ще вкараш (освен кулера и захранването),предпочитания и дейности,за да ти се избере най-подходяща,затова ти пускам три предложения:

NZXT CA-S340W-B1 Source 340 Midi-Tower Case - Black

be quiet SILENT BASE 800 Case

Cooler Master CMS-693

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно личното-да.

Не си написал компонентите,които ще вкараш (освен кулера и захранването),предпочитания и дейности,за да ти се избере най-подходяща,затова ти пускам три предложения:

NZXT CA-S340W-B1 Source 340 Midi-Tower Case - Black

be quiet SILENT BASE 800 Case

Cooler Master CMS-693

Просто искам качествена кутия с добри възможности за въздушния поток, за добро разпределение на кабели. И тишина. Та нали за това взех Ноктуа дето уж ги водят доста тихи.

Та факта е този захранването колкото толкова дори и да съм сгрешил като съм взел FD Integra

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувам за предложения be quite - играл съм си само че с оранжевата версия, и е изключително добре направена. С много мисъл и качеството на изеаботката е по добро от големия фантом 820. 

Погледни и nanoxia Deep silence. От телефона съм и не мога да дам линк но също е много приятна кутийка и поне в германия много я тачат като цена- качество.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувам за предложения be quite - играл съм си само че с оранжевата версия, и е изключително добре направена. С много мисъл и качеството на изеаботката е по добро от големия фантом 820. 

Погледни и nanoxia Deep silence. От телефона съм и не мога да дам линк но също е много приятна кутийка и поне в германия много я тачат като цена- качество.  

Трябва ми да я има или в Англия или в България. Но май за сега плана е да я купя като се прибера в България. FD Define R5 Titanium ми харесва. Едното предложение на джонката също макар че е малко над бюджета който съм задал. Имам още 7 - 8 дни докато се прибера и да реша кое предложение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм с FD R5. Това е отлична кутия като цена качество и db... също ти я препоръчвам. Ще събереш не само висок охладител но и всяка видео карта независимо от дължината и.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

R5 е ясна, но не е единствената качествана кутия на пазара.

Ето ти Nanoxia-та  ,но аз лично бих си купил тази на be Quite която ти е предложил колегата.Но аз съм им леко фен покрай захранванията,колкото и някои хора да не ги харесват - имал съм само положителен опит с тях.Всички варианти биха събрали D15 така че въпрос на вкус ,какво искаш да гледаш ти години наред над/под бюрото си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Ударих на камък с FD Define S.. Няма я никъде в наличност.

Според моя бюджет съм се спрял на това http://www.lc-power.com/produkte/gehaeuse/atx-gaming/pro-917b-titus-x/

До колкото разбрах ги правят в Германия, но въпроса е това нещо дали ще побере обемистия NH-D14. По принцип би трябвало, но какво имат в предвид със Cage Size ?

Редактирано от Росен Р. Александров (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler

Абе, я го насипвай в една кутия за обувки(ботуши). :ph34r:
Това е в кръга на шегата естествено.

nh_d15_dimensions.jpg

Би трябвало да влезе, ама все пак тия 200mm габаритна ширина на кутията...

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 07.11.2015, 10:07:17, ExaFlop написа:
  Покажи скритото съдържание

Абе, я го насипвай в една кутия за обувки(ботуши). :ph34r:
Това е в кръга на шегата естествено.

nh_d15_dimensions.jpg

Би трябвало да влезе, ама все пак тия 200mm габаритна ширина на кутията...

Сегашната е Raidmax Stingray B249 на която цялата широчина е 202...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното на какво разстояние е от стената (има ли отместване за кабел мениджмънт и дистанционери за платката).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кабел мениджмънт няма повдигане. А платката е повдигната не повече от 5 милиметра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи би трябвало да си влезе.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване