Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

xXx*Triple*xXx

Проблем с тегленето на мапове в cs 1.6

Препоръчан отговор

Добър вечер колеги ;) Имам проблем с тегленето на маповете в cs 1.6 преди малко влизам да играя в един Германски bhop сървър и нали в началото нормално всичко тегли си мапа и моделсите,звуците и когато тръгне да зарежда ми изписва
Map [maps/hb_Anduuu.bsp] has incorrect BSP version (1748765197 should be 30).
Host_Error: Disconnect. смисъл не го прави само при този мап а с всички примерно и като трябва да пусне мапа bhop_religion.bsp или kzcn_hopdown.bsp.За да ме пусне да играя в сървъра трябва да тегля маповете от нета :( на какво се дължи този проблем ? До вчера всичко си беше нормално теглеше си маповете и другите файлове и си влизаше без проблем в сървъра ;) Някой ако знае нещо по въпроса да драска коментарче :) Мерси Предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дефектен цс най вероятно. Това е стара игра и от край време си има най различни бъгове. Изтегли си нов цс, толкова ли е трудно? А за моделите и другите неща можеш да си ги прехвърлиш във новия цс. Я вземи пробвай и да цъкаш във нормален сървар(classic). Грешката от мапа който си го дал е по вероятно твоя цс, ако е моднат, и да не може да зареди самата карта. Примерно, имал съм сървари и съм пробвал най различни плугини и мапове, имаше карти които не съответстваха със определени плугини и използването му крашваше сървара и кикваше всички от сървара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дефектен цс най вероятно. Това е стара игра и от край време си има най различни бъгове. Изтегли си нов цс, толкова ли е трудно? А за моделите и другите неща можеш да си ги прехвърлиш във новия цс. Я вземи пробвай и да цъкаш във нормален сървар(classic). Грешката от мапа който си го дал е по вероятно твоя цс, ако е моднат, и да не може да зареди самата карта. Примерно, имал съм сървари и съм пробвал най различни плугини и мапове, имаше карти които не съответстваха със определени плугини и използването му крашваше сървара и кикваше всички от сървара.

Използвам Counter-Strike WaRzOnE ;) И може би не съм споменал горе в темата - единствено в този сървър ми прави този проблем ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...