Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :)! Мoже ли да ми препоръчате охлдител за AMD FM2 сокет. Процесорът е A8-6600. В момента държи температури, които ме притесняват и мисля, че ми е необходим по-мощен охладител.
Ще приложа снимка от сензорите, измерени чрез HWMonitor, във BIOS температурите са същите. Температурите са около 50- 55 градуса, Маскималната на снимката е постигната без пускането на какъвто ида било по-тежък процес. Случи ми се няколко пъти компютърът да се изключи след 2-3 часа игра на Guild Wars 2.

see2.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те обикновено са универсални та може да го сложиш на какъвто искаш процесор.

Друг е въпроса че охладителите под 50 лв. просто не са от най-читавите и примерно за клок са лоша идея.

Този ще свърши идеална работа - DEEPCOOL GAMMAXX S40 

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер, мерси, така или иначе не съм привърженик на клока, не искам да си скасявам живота на процесора :D. И аз като разглеждах се поспрях на него, но все пак исках да се допитам :). Благодаря :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На процесора нищо няма да му стане има си защити. Естествено за да се възползваш от тая опция ти трябва читав охладител иначе сам си забелязал какво се случва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.