Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравеите,понеже игрите в днешно време изискват доста стабилни конфигурации,аз имам така,но мисля да взема скоро време една нова видео карта(сегашната е GTX 745 4 Gb).Та предложете ми нещо,което има добра производителност за игри до 1000 лева.

Редактирано от Best2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

зависи монитора какъв ти е и процесора, можеш за 1000лв да вземиш нещо което няма да използваш пълноценно(пари на вятъра)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И тая видеокарта на ланец ли ще се слага? Кажете останалата част от конфигурацията.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какви са останалите части, но най-доброто до 1000 лв. е NVIDIA GeForce GTX 980!

Я ми я покажи тази GTX 980, която струва 1000 лв. че аз нещо не я намирам? Навсякъде, в БГ, е над хилядарка. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си, малко над 1000 лв е, но след като ще дава 1К само за видео карта, все си мисля че ще може да отдели още 50-100 лв.!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако трябва да се правя на Шерлок има голяма вероятност за проблеми с наличната кутия и захранване ако съдя по-сегашната видеокарта.

Просто това видео се слага единствено в готови сглобки.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какви са останалите части, но най-доброто до 1000 лв. е NVIDIA GeForce GTX 980!

Май нещо се обърка ми се струва :>

http://www.guru3d.com/news-story/radeon-fury-x-beats-geforce-gtx-titan-x-and-fury-to-gtx-980-ti-3dmark-bench.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обърканият в случая си ти, Росенчо. Виж за каква цена иде реч и после се изказвай неподготвен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам, но мислиш ли че GTX980Ti е 1000 лева защото аз не я намирам за по-малко от 1400. Все си си същата Севлиевска балалайка. Но не те виня, там всички са на това ниво.

Здравеите,понеже игрите в днешно време изискват доста стабилни конфигурации,аз имам така,но мисля да взема скоро време една нова видео карта(сегашната е GTX 745 4 Gb).Та предложете ми нещо,което има добра производителност за игри до 1000 лева.

http://www.jmt.bg/c/37/kompyutri-i-periferiya/kompyutаrni-komponenti/video-karti?price_min=900&price_max=1100

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам, но мислиш ли че GTX980Ti е 1000 лева защото аз не я намирам за по-малко от 1400. Все си си същата Севлиевска балалайка. Но не те виня, там всички са на това ниво.

Това, отзад, не е "Ti", а е удивителна "!".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, отзад, не е "Ti", а е удивителна "!".

И ? Пак е 1200+ лева и не отговаря на въпроса на питащия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ? Пак е 1200+ лева и не отговаря на въпроса на питащия!

И какво "И"? Може да се намери и за около 1060 и в този случай отговаря на питащия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как точно отговаря на условието до 1000 лева ? Като се бръкне за още 60? Добре съгласих се ти си висш математик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук се отдалечи много от бюджета, тъй като тази видео карта е около 1500 лв. И въобще не ми пука какво пише на тия тестове, тъй като винаги бих избрал 980 Ti пред тази карта.

Как точно отговаря на условието до 1000 лева ? Като се бръкне за още 60? Добре съгласих се ти си висш математик.

Това че ако има 1000 лв. за видео карта, ще може да си позволи да даде и още 60 лв.!?!

Редактирано от Кой съм аз? (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук се отдалечи много от бюджета, тъй като тази видео карта е около 1500 лв. И въобще не ми пука какво пише на тия тестове, тъй като винаги бих избрал 980 Ti пред тази карта.

Това че ако има 1000 лв. за видео карта, ще може да си позволи да даде и още 60 лв.!?!

Едва ли. Защо смяташ че хората ги берат от дървото парите :> А това че би избрал Nvidia си е твое право на заблудено парче да си харчиш парите да ребрандиран боклук и маркетингови трикове както е и с 970.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Росенчо, айде да не даваш наклон на автора на темата, колко би дал и дали би ги дал - става ли?

А що се отнася до 980Ti и Фюри-то, то много ясно е, че който разбира, зеленото избира. А ти си стой в "блажената" червена мъгла не ни пречиш. :laughing4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който не разбира Nvidia избира искаше да кажеш май :> Айде стига фанатизъм, заприличал си съвсем на Кадиев. От кога в Севлиево започнахте да разбирате от съвременни технологии ?! :D

ПС: За да не ти чета глупостите добре дошъл в игнор листа ми.

Редактирано от Росен Р. Александров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.