Премини към съдържанието
Стоби

декодер на булсат с 1чифт аналогов изход как да включа тв. + хай-фи

Препоръчан отговор

здравей те , има ли начин да включа едновременно към аналоговия аудио изход на декодера тв. црт + старото ми хаефи. 2ри въпрос тв.то ми има само един аналогов вход та имали чалъм да включа едновременно декодера на булсат + сателитен приемник . предварително благодаря.

пп не попълних графа "тагове" защото не знам какво е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има ли чалъм да включа едновременно декодера на булсат + сателитен приемник .

Да, с антенен сплитер

2-way-tv-antenna-splitter.jpg

Друг е въпросът, че може да има припокриване на канали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Трябваше най малко да напишете моделите на устройствата с които разполагате или да направите снимки на задната част на тези изделия, за да се видят и прочетат куплунзите, с които разполагат трите изделия. Това смятам го знаете, като отдавнашен посетител на форума. Така, както ви е зададен въпросът, едно от решенията го е посочил " ExaFlop" в горният, над мен пост. Но той е посочил и "проблем" който може да възникне:  "Друг е въпросът, че може да има припокриване на канали." А проблема се състои в това, че "модулаторите" на двете изделия могат да съвпадат по канал (примерно 36) и да се получи смесване на двата сигнала + модулирания от двете устройства - звук. Ще е крайно неприятно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е на сателитна чиния, ще му трябва нещо подобно:

Sky_Sat_Aquarius_Twin.jpg

Но, по оскъдната информация която е дал автора, с нищо не можем да ви помогнем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Напротив! Прочети какво пита господина и се помъчи да го разбереш. Това на снимката е конвертор  , който той го има, щом разполага със сат приемник. Приемника на Булсат също е такъв, но от цифров вид.Тук става въпрос за свързване на аудио и видео устройства към телевизор  и аудио система. Вариантите ще са повече от един, ако питащият  даде малко повече инфо за моделите на изделията или снимки на задната част на самите изделия. И ако се правят снимки, то нека да са такива, щото да може да се чете  кой куплунг е за аудио вход или изход и съответно за видео.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив! Прочети какво пита господина и се помъчи да го разбереш. Това на снимката е конвертор  , който той го има, щом разполага със сат приемник. Приемника на Булсат също е такъв, но от цифров вид.Тук става въпрос за свързване на аудио и видео устройства към телевизор  и аудио система. Вариантите ще са повече от един, ако питащият да даде малко повече инфо за моделите на изделията или снимки на задната част на самите изделия. И ако се правят снимки, то нека да са такива, щото да може да се чете  кой куплунг е за аудио вход или изход и съответно за видео.

А аз го разбрах как да свърже 2 приемника. Съжелявам за объркването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

А аз го разбрах как да свърже 2 приемника. Съжелявам за объркването.

Погледни заглавието на темата:  "декодер на булсат с 1чифт аналогов изход как да включа тв. + хай-фи"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, с антенен сплитер

2-way-tv-antenna-splitter.jpg

Друг е въпросът, че може да има припокриване на канали.

здравей!

това се използва при вход по висока честота, а на мен ми трябва за ниска честота- изхода ми нещо такова е 3 женски чинча , горния ред чинчове е за RGB  което се използва при високия клас аналогови тв. приемници и професионалните аналогови монитори

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

То се оказва, че не си заслужава човек да помага на хората, та макар и безплатно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2ри въпрос тв.то ми има само един аналогов вход та имали чалъм да включа едновременно декодера на булсат + сателитен приемник . предварително благодаря.

пп не попълних графа "тагове" защото не знам какво е

Поясни какъв е аналоговият вход на TV - или текстово или с изображение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.