Премини към съдържанието
yordan.ivanov97

Има ли начин без да си плащаме нета

Препоръчан отговор

Здравейте от одавна си задавам този въпрос. Дали е възможно без да си платим интернета да го използваме. Благодаря предварително :) 

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте от одавна си задавам този въпрос. Дали е възможно без да си платим интернета да го използваме. Благодаря предварително :) 

Вие как мислите? Защо не споделите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се чудя, като отидеш в магазина и си купуваш сирене, пак ли питаш трябва ли да се плаща?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатен нет има http://www.bulgariawifi.com/ проверете тук !!!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

20 лева на месец толкова много ли са?Вярно ,че е немотия,но чак пък толкова 

Немотия,немотия,ама всеки втори на Кушадъсъ ходи...Друг пък на Халкидики повече му харесвало...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе и аз се чудя има ли начин да си купя билет от 5 лв от лотарията без да плащам. Глупави тийнеджъри безплатен обяд

Редактирано от adersa (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ако можеше и хлябът да е без пари, пък на работа да ходим само за престиж...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам понеже чух за един познат клонирал адресите на връзката и е успял. Знам че е налудничев въпрос нестава въпрос за бежична мрежова връзка.Става въпрос за Локална мрежа за тва просто реших да попитам все пак тва си е форум нямаше нужда от лоши коментари търсих отговора явно не го откривам Благодаря.   

20 лева на месец толкова много ли са?Вярно ,че е немотия,но чак пък толкова 

Немотия,немотия,ама всеки втори на Кушадъсъ ходи...Друг пък на Халкидики повече му харесвало...

Пич нестава въпрос за немотия не е тука мястото да се заяждаме ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да ползваш ток без да плащаш не те ли интересува дали е възможно ? 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да си делите сметката с някой, като единия е абонат, сложи рутер и пусне нет на другия. Това при условие че не държите много на максимални скорости постоянно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това при условие че България е на челните места с най евтин и бърз нет! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това при условие че България е на челните места с най евтин и бърз нет! 

...и на последно място по заплати. Компенсира се.  На практика тук един пенсионер със средна пенсия не може да си плати за месеца парното и тока едновременно. Да не говорим, че трябва и нещо да яде, да дава на  внуците...  И не говоря за минималните пенсии, а за средните в страната.  Затова е логично да се търси и безплатно сирене ако може. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има начини и то много,всичко зависи от това по какъв начин получаваш интернет от доставчика,при някой е достатъчно само с смяна на мак адрес на някой друг абонат,при други смяна на мак и ип и прочие,как става това,няма да ти казвам,в интернет има много начини за тия неща.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Me4oPyx написа:

В крайна сметка тоя интернет все някой го плаща...

Което пак не означава, че при определени условия не можеш да имаш безплатен интернет достъп. Но за в къщи е трудно осъществимо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.10.2015 г. в 9:21, yordan.ivanov97 написа:

Най-добрият вариант е да си го платиш, приятел :D . Вече за по-малко от 20лв предлагат телевизия+интернет - съвсем приемлив. И това е таксата на МЕСЕЦ! А 20 лв реално са ти 2 излизания на по кафе в София. Майтапа на страна, преди време в Youtube се подвизаваха клипове на някакъв нашенец, който чрез Backtrack и Linux разбиваше пароли на WIFI. Или поне така казваше. Но като нямам познания не мога да потвърдя дали е достоверно. Все пак нали разбираш, че въпросите ти са свързани с нещо незаконно...

Редактирано от _Uzunov_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10/24/2015 в 17:25, Кико написа:

...и на последно място по заплати. Компенсира се.  На практика тук един пенсионер със средна пенсия не може да си плати за месеца парното и тока едновременно. Да не говорим, че трябва и нещо да яде, да дава на  внуците...  И не говоря за минималните пенсии, а за средните в страната.  Затова е логично да се търси и безплатно сирене ако може. 

Объркал си се нещо - пенсионерите взимат пенсия, не заплата. Пенсиите са ниски понеже идват от данъкоплатците, вместо от пенсионните фондове като в нормалните държави без комунистическо минало.

Заплатите само за ЕС са ниски, не е нужно да гледаш много надалеч за да видиш страни с доста по-нисък стандарт - с две даже си граничим, Македония и Сърбия. Да не говорим за на юг от Средиземно море или на изток от Румъния...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.10.2015 г. в 9:00, simens123 написа:

Безплатен нет има http://www.bulgariawifi.com/ проверете тук !!!

Тук са посочени само 4 града - на много други места също има.

преди 17 минути, maxim4o написа:

Пенсиите са ниски понеже идват от данъкоплатците, вместо от пенсионните фондове като в нормалните държави без комунистическо минало.

Малка корекция - парите за пенсии идват от осигурителните вноски, не от данъците. Според дохода, на който всеки е осигулен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, jhoro написа:

Тук са посочени само 4 града - на много други места също има.

Малка корекция - парите за пенсии идват от осигурителните вноски, не от данъците. Според дохода, на който всеки е осигулен.

Не и за сегашните пенсионери (повечето от които не са плащали осигурителни вноски). 

Редактирано от maxim4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, maxim4o написа:

Не и за сегашните пенсионери (повечето от които не са плащали осигурителни вноски). 

Прочети Закон за бюджета на Държавното Обществено Осигуряване за 2016 г. и ще видиш колко пари са директно от осигурителни вноски и колко - от бюджета (данъци).

Колкото до сегашните пенсионери - повечето да им удържани и внасяни вноски, щото са работили. Които не е работил получава социална пенсия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Домейн,хоста,лиценз,маркетинг,сървъра,поддръжката, за персонала  също искат пари, освен достъп до Интернет. 

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.